۱۰ کشوری که زیباترین زنان جهان را دارند

 ۱۰ کشوری که زیباترین زنان جهان را دارند
زنان زیبای بسیاری در دنیا وجود دارند اما یک منبع انگلیسی اسامی کشورهایی که زیباترین زنان جهان را دارند گردآوری کرده است.

این ۱۰ کشور زیباترین زنان جهان را دارند

درست است که زیبایی تنها مربوط به چهره نیست و در آن چیزیست که به آن می نگرید! اما به هر حال زیبایی صورت نیز یکی از مسائلی است که افراد زیادی به آن توجه می کنند. در ادامه لیستی از ۱۰ کشوری را آماده کرده ایم کهزیباترین زنان جهان را دارند و زنان آن به زیبایی شهره هستند. البته لازم به یادآوری است که این مطلب توسط منابع انگلیسی زبان گردآوری شده است!

۱۰- فیلیپین

مردم کشور فیلیپین مشهورند که اخلاق و رفتار خوبی دارند و شیرینی خاصی در رفتار آنها دیده می شود. اما جالب است بدانید که زنان این کشور رکورد دار بیشترین برد در چهار مسابقه جهانی ملکه زیبایی که سالانه برگزار می شود هستند.

۹-بریتانیا

امروزه زنان بریتانیایی ترکیبی از فرهنگ ها و نژادهای مختلف هستند، به نحوی که از هر رنگ پوست و چهره ای در آنها یافت می شود. آنها معمولا تحصیل کرده، مودب و زیبا هستند.

۸-آمریکا/ کانادا

معمولا در کنار آمریکایی ها به شما خوش می گذرد، آنها عموما مستقل هستند و می دانند که چطور باید از خود مراقبت کنند. در صورتی که در خیابانهای میامی، نیویورک یا لس آنجلس قدم بزنید احتمالا با زنان زیبایی مواجه می شوید که به دلیل پیشرفتهای این کشور در زمینه های تکنولوژیکی و علمی به خوبی از خود مراقبت می کنند. کانادایی ها نیز شباهت های زیادی به مردم آمریکا دارند و در این لیست در کنار هم قرار می گیرند.

زیبنترین زنان جهان

۷-هلند

زنان هلندی با میانگین قد ۱۷۰ سانتیمتر و موهای بلوند بدون شک از زیباترین افراد دنیا هستند و در لیست ما در رده هفتم قرار می گیرند.

۶-ایتالیا

یکی از برترین کلمات برای توصیف ایتالیایی‌ها ”با کلاس“ هست. بیشتر زن‌های ایتالیایی چشمانی قهوه‌ای دارند. در ایتالیا میتوانید زنان زیبای بلوند و سبزه را کنار هم مشاهده نمایید. آن‌ها به لباس پوشیدن و استایل‌شان اهمیت زیادی می دهند و به همین دلیل همه ی وقت با اعتماد به نفس و خوش ظاهر میباشند.

۵-ونزوئلا

این سرزمین از موهبت زنان جذاب برخوردار هست. جشنواره‌های ملکه‌ی زیبایی گواه آن هست. ونزوئلایی‌ها رکورد بردن بیش‌ترین تاج ملکه زیبایی را در اختیار دارند و همه ی وقت جزو برترین‌های این جشنواره‌ها میباشند. زنان ونزوئلایی اندامی کشیده و ظاهری خیره‌کننده دارند.

۴-روسیه

روسیه کشور برازنده‌ترین زنان جهان هست. بیش‌تر زنان روس قد بلند و مو های بلوند، چشمان آبی، استخوان‌های گونه‌ی برجسته و اندامی خوشگل دارند. راز این زیبایی ترکیب ویژگی‌های غربی و شرقی هست. آن‌ها با اعتماد به نفس، تحصیل کرده و قوی میباشند.

۳-اکراین

آن‌ها شبیه زنان روسی اما زیباتر میباشند. همه ی وقت مراقب خود میباشند تا موقر و خوشگل جلوه کنند. حس شوخ طبعی زیادی دارند و نزدیک شدن به آن‌ها کار سختی نیست. همه ی‌ چیز آن‌ها بی‌نقص هست و به همین دلیل در رتبه‌ی سوم قرار دارند.

۲-برزیل

برزیل کشور زیباترین دختر جهان هست. بلوند یا سیاه فرقی نمیکند، هردو خوشگل میباشند. هردو ظاهری ورزشی دارند که آن‌ها را جذاب‌تر می کند. اندام و تناسب بدن برایشان بسیار مهم هست. آن‌ها تحصیل کرده اما بسیار اجتماعی میباشند. هاشق سفر کردن، رقصیدن و شرکت در آیین‌های سنتی و فرهنگی میباشند.

۱-ترکیه

در این لیست، ترکیه در رده اول قرار می گیرد. آنها بسیار خوش عکس هستند و با چنان وقاری راه می روند که به نظر می رسد از خانواده های مربوط به پادشاهان و ملکه های پیشین عثمانی هستند. اگر به زیبایی این افراد شک دارید پیشنهاد می کنیم که کمی فیلم و سریال ترکی تماشا کنید

منبع: نمناک

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *