آبچکان زیر پنجره مناسب سینک‌های زیر پنجره

 آبچکان زیر پنجره مناسب سینک‌های زیر پنجره

آبچکان زیر پنجره ، محصولی با طراحی نوین ، زیبا و بسیار کاربردی جهت استفاده در بسیاری از آشپزخانه ها برای افزودن امکان بهره برداری از فضای غیر قابل استفاده به عنوان فضای کاربردی است . این محصول از جنس فلز مقاوم تولید شده که با استفاده از رنگ کوره ای پوشش داده شده و در برابر رطوبت و آب مقاومت بسیار بالایی دارد .

آبچکان زیر پنجره مناسب چه آشپزخانه‌ای است؟

آبچکان روی سینک ظرفشویی مناسب برای سینک هایی است که در زیر پنجره و یا به صورت جزیره در آشپزخانه قرار می گیرند و عملاً فضایی مانند آبچکان های کابینتی را بالای سر خود برای قرار دادن ظروف شسته شده ندارند . آبچکان به گونه ای طراحی شده که پایه های آن بر روی دو طرف سینک شما قرار میگیرد و فضایی را در بالای آن با استفاده از سبد های مختلف و مجزا ایجاد می کند تا بتوانید از آنها برای آبگیری و خشک کردن ظروف مختلف استفاده نمایید .

ویژگی‌ها و مشخصات این آبچکان

این آبچکان شامل سه سبد آبگیر ویژه بشقاب ، کاسه و ظروفی نظیر آنها ، یک سبد بزرگ برای قرار گرفتن اسکاج و مایع ظرفشویی ، استند لیوان و فنجان ، نگهدارنده تخته گوشت و همچنین آبچکان مخصوص کارد ، چنگال و قاشق می باشد که البته از هر کدام از آنها می توانید بسته به نیاز برای قرار دادن لوازم دیگر نیز استفاده نمایید .

قابلیت جابه جایی سبدهای آبچکان و چیدمان آنها متناسب با سلیقه و یا حتی راحتی در دسترسی را می توان از دیگر ویژگی های آبچکان روی سینک ظرفشویی عنوان نمود .

آبچکان جلو پنجره ارائه شده در رنگ های سفید و مشکی و نقره ای می باشد که امکان استفاده بر روی سینک های مختلف را دارد .

این محصول علاوه بر کاربردی بودن بسیار زیبا می‌باشد.

ابعاد استاندارد استند :‌

طول : ۱۲۰cm

عرض : ۳۵cm

ارتفاع : ۶۰cm

آبچکان

نکته مهم :‌

علاوه بر سفارش این استند با ابعاد استاندارد می توان آن را بر اساس ابعاد سینک شما نیز تولید کرد که برای این منظور کافی هست طول و عرض سینک خود را به فروشگاه اینترنتی پارس تینا بدهید تا در عرض ۱۰ تا ۱۵ روز آبچکان مورد نظر شما را  آماده کند .

 

منبع: فروشگاه اینترنتی پارس تینا

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *