جذاب‌ترین مرد سال ۲۰۱۷ بلیک تلیسن شلتون امریکایی خواننده مشهور

 جذاب‌ترین مرد سال ۲۰۱۷ بلیک تلیسن شلتون امریکایی خواننده مشهور

خواننده مشهور سبک کانتری در جهان بلیک تلیسن شلتن امسال توانست لقب جذاب‌ترین مرد سال ۲۰۱۷ را از آن خود کند. بلیک تلیسن شلتن (متولد ۱۸ ژوئن ۱۹۷۶) خواننده سبک کانتری و شخصیت تلویزیونی آمریکایی است. وی در سال ۲۰۰۱ با انتشار آهنگ ” آستین ” فعالیت خود را آغاز کرد.

این آهنگ که از اولین آلبوم وی بود توانستبه مدت پنج هفته در جایگاه نخست آهنگ های داغ کانتری بیلبورد قرار گیرد. همچنین اولین آلبوم بلیک شلتن نیز موفق شد گواهی نامه طلایی را کسب کند. انتشار آلبوم اول وی بر عهده شرکت جاینت رکوردز بود که بعد از بسته شدن این شرکت, وی به کمپانی وارنر براز. رکوردز منتقل شد.

بلیک یکی از داوران برنامه تلویزیونی صدا می باشد و تاکنون در پنج فصل از یازده فصل پخش شده, تیم او موفق به کسب عنوان قهرمانی شده است.

انتخاب جذاب‌ترین مرد سال ۲۰۱۷ از طرف مجله پیپل

بلیک شلتون, ستاره موسیقی کانتری امریکایی از طرف مجله پیپل, جذاب‌ترین مرد سال ۲۰۱۷ لقب گرفت.

شلتون از سوپر استارهای محبوب موسیقی کانتری است و قسمتی از محبوبیت اش را به مسابقه استعدادیابی خوانندگی (The Voice) مدیون است. شلتون که یکی از چهار مربی اصلی این برنامه است با مربی دیگر آدام لوین که او هم این لقب را به دست آورده, همیشه درباره این مقام شوخی می کرد. حالا باید دید این لقب چه شوخی هایی را در این مسابقه جذاب رقم می زند.       او با گویین استفانی خواننده مشهور در رابطه است.

منبغ:پارس ناز

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *