ست شورت و سوتین زنانه ناتف مشکی مدل ۱۱۰۵

 ست شورت و سوتین زنانه ناتف مشکی مدل ۱۱۰۵
ست شورت و سوتین زنانه ناتف مشکی مدل ۱۱۰۵، دارای سایز بندی از ۸۰ تا ۹۵ و رنگ بندی می‌باشد. قسمت پشت این کار فانتزی میباشد و قسمت جلویی کار دارای بند های ضربدری بوده و فانتزی میباشد.

انتخاب سوتین مناسب

 همیشه داشتن یک سوتین مناسب دغدغه ای اصلی برایخانم هاست زیرا اگر به درستی انتخاب نشوند ممکن است زیبایی شما را زیر سوال ببرد ست لباس زیر نقشی بسیار اساسی در زیبایی یک خانم دارد چه خانم هایی که مجرد هستند و چه خانم هایی که متاهل میباشند همیشه باید از لباس زیر هایی استفاده کنند تا زیبایی آنها را چندین برابر کند پیدا کردن سوتین های مناسب مانند پیدا کردن پازل میباشد.

مهم نیست شما چه سبک زندگی دارید مهم نیست متاهل هستید یا مجرد حتی مهم نیست کارمند هستید یا خانه دار شما باید همیشه از این سبک لباس زیر ها در منزل خود داشته باشید البته این مورد را باید در نظر داشته باشید کههر سوتین کاربرد خاص خود را دارد اما همیشه از مدل های فانتزی و اسفنجی باید درکمد های خود داشته باشید .

هیچ گاه از خرید سوتین نترسید زمانی که شما ترس انتخاب سوتین نامناسب را داشته باشید هیچ گاه جرات خرید لباس زیر را پیدا نخواهید کرد به همین دلیل سعی کنید تا سوتین های نامناسب را خریداری نکنید شما باید دیدی متفاوت به سوتین های خود داشته باشید تا بتوانید آنها را به درستی انتخاب کرده و یا حتی از خریدن آنها لذت ببرید سوتین ها انواع متفاوتی دارند که یکی از پرطرفدار ترین آنها ندل های اسفنجی و فانتزی میباشد

ست شورت و سوتینی که در این قسمت میبینید اسفنجی بوده و دارای سایز بندی از سایز های ۸۰ تا ۹۵ میباشد این سوتین همچنین دارای رنگ هایی زیبا میباشد و در قسمت جلویی و پشتی کار بند هایی فانتزی قرار گرفته است شورت این مدل فری سایز بوده و مناسب برای سایز های ۳۶/۳۸/۴۰/۴۲ میباشد

ست شورت و سوتین زنانه ناتف مشکی

مشخصات ست شورت و سوتین زنانه ناتف مشکی مدل ۱۱۰۵:

  1. دارای سایز بندی از ۸۰ تا ۹۵
  2. دارای رنگ بندی
  3. قسمت پشت کار فانتزی میباشد
  4. قسمت جلویی کار دارای بند های ضربدری بوده و فانتزی میباشد
  5. شورت فری سایز
  6. بدون جک
  7. فنردار

ست شورت و سوتین زنانه ناتف مشکی

قیمت: ۹۵۰۰۰ تومان

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *