ست شورت و سوتین عنکبوتی sisent کد ۵۰۰۰ مشکی

 ست شورت و سوتین عنکبوتی sisent کد ۵۰۰۰ مشکی

ست شورت و سوتین عنکبوتی sisent کد ۵۰۰۰ مشکی با جنس تمام گیپور و بند ،مدلی فوق العاده جذب کننده برای خانم‌های با سلیقه می‌باشد .این ست بدون قزن و دکمه ( کشی )
قسمت پشت شورت و پشت سوتین مدل بندی است.

توصیه ی ما به خانم ها و همچنین تازه عروس ها این است که رابطه ی جنسی شان را ساده نگیرند و متوجه اهمیت آن و تاثیر آن بر زندگی مشترک شان باشند . خانم ها باید سعی کنند که در رابطه زناشویی خود تنوع ایجاد کنند و برای این کار از انواع لباس خواب ها و لباس زیر و یا لباس های فرم فانتزی استفاده کنند . شما می توانید با کمی هزینه در رابطه ی زناشویی خود تنوع ایجاد کنید و اوقات خوبی را برای خود و همسرتان ایجاد کنید .

در زندگی زناشویی حتما تنوع و جذاب بودن را در الویت قرار دهید. یکی از نکاتی که باید در طول زندگی زناشویی همواره آن را در نظر داشت این است که, هر دو طرف باید به دنبال راه های جدید و یا ایجاد تنوع در رابطه جنسی خود باشند . از همسرتان بپرسید که چه مدل لباس خواب یا چه رنگ لباس زیر سکسی را دوست دارد و برایش تحریک کننده تر است پس سعی کنید به دنبال لباس هایی باشید که مورد پسند همسرتان باشد .

برای خرید لباس خواب و یا لباس زیر های فانتزی و عروسکی به رنگ پوستتان توجه داشته باشید . سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که به رنگ پوست بدن شما بیاید و رنگ پوستتان را جذاب تر نشان دهد . معمولا در لباس خواب های فانتزی از انواع یراق های براق و یا منگوله ها و آوزی ها برای جذاب تر شدن استفاده می شود که شما می توانید چند مدل متنوع از آن را در کمد لباس هایتان داشته باشید .

مشخصات ست شورت و سوتین عنکبوتی sisent کد ۵۰۰۰ مشکی :

سایز :‌ FREE SIZE

جنس : تمام گیپور و بند

مدلی فوق العاده جذب کننده

بدون قزن و دکمه ( کشی )

 قسمت پشت شورت و پشت سوتین مدل بندی

ست شورت و سوتین عنکبوتی

قیمت:ا ۹۷۰۰۰ تومان

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *