ست شورت و سوتین اسپرت زنانه فیتن کد ۱۰۴

 ست شورت و سوتین اسپرت زنانه فیتن کد ۱۰۴

ست شورت و سوتین زنانه فیتن یک ست زیبا و جذاب برای خانم‌های با سلیقه است. لباس زیر شما رابطه ی مستقیمی با سلامت بدنی و جسمی شما دارد و شما باید در مراقبت و نظافت آن ها کوشا باشید . به همین دلیل نیاز است لباس زیر های خود مخصوصا شورت هایتان را بعد از چندین بار استفاده دور بیاندازید و شورت نو خریداری کنید . خرید لباس زیر گرچه می تواند برای شما هزینه ی زیادی در بر داشته باشد , اما دقت داشته باشید که این هزینه را صرف سلامت خود می کنید .

سالم‌ترین لباس‌های زیر

سعی کنید برای هر ساعت از شبانه روز لباس زیر مخصوص به خود را داشته باشید . در طول روز که سرگرم کار و فعالیت های خود هستید و زمان تعویض شورت و سوتین خود را ندارید می توانید از انواع لباس زیر های نخی کمک بگیرید . این نوع لباس ها جزو سالم ترین نوع خود هستند . همچنین در زمان های خلوت خود و یا همبستر شدن با شریک جنسی تان می توانید از شورت و سوتین های فانتزی استفاده کنید . معمولا در این ساعات لباس زیر مدت زمان کمی به تن شما می ماند , لباس زیر های فانتزی به صورت معمول از جنس اسپندکس و یا مواد غیر نخ تولید می شوند که می تواند برای بدن شما حساسیت زا باشد . همچنین روی این دسته از لباس ها ممکن است تکه های زنجیر و مروارید و نگین و … بکار رفته باشد که استفاده ی آن در طول روز می تواند به بدن شما آسیب برساند .

همه زنان باید بدانند که حفظ تمیزی و خشکی واژن از اهمیت زیادی برخوردار است و لباس هایی که استفاده میکنید میتواند روی ان تاثیر بگذارد . از بیماری هایی که در زنان فراوان است عفونت های قارچی واژن است و بیشتر دلیل مراجعه زنان به دکتر به همین دلیل است . یکی از علت های بروز عفونت در خانم ها پوشیدن لباس های تنگ و غیر بهداشتی و مرطوب است که باعث بروز عوارض ها و مشکلات فراوانی میشود.

مشخصات ست شورت و سوتین زنانه فیتن :

ست شورت و سوتین فانتزی و اسپورت زنانه

برند محصول  : فیتن

کد محصول :‌۱۰۴

رنگ : سفید

سایز:L,XL

ست شورت و سوتین زنانه فیتن

قیمت: ۱۲۰۰۰۰ تومان

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *