زیرپوش پنبه ای یقه خشتی مردانه ناصری

 زیرپوش پنبه ای یقه خشتی مردانه ناصری

اصولا در تابستان و یا فصول گرم که بدن تعرق بیشتری دارد توصیه می شود آقایان زیرپوش مردانه به تن کنند این امر برای کسانی که ورزشکار هستند و یا در محیط های گرم کار می کنند نیز صدق می کند . باید توجه داشته باشید که زیرپوش نخی قدرت جذب بالاتری دارد و از مشکلاتی مانند ایجاد جوش ناشی از تعرق جلوگیری میکند .

امروزه تنوع در رنگ و مدل زیرپوش مردانه بسیار زیاده شده است ، به این خاطر آقایان می توانند متناسب با مدل پیراهن خود یکی از مدل های زیرپوش را انتخاب کنند .

هر زیرپوش مردانه دارای سه مدل : آستین دار ( یقه گرد ) – بدون آستین – رکابی می باشد .

شما می توانید زیرپوش خود را با توجه به سلیقه ی خود و یا متناسب با لباسی که به تن می کنید انتخاب کنید . بسیاری از آقایان هنگام پوشیدن لباس های یقه باز دوست ندارند که بدنشان مشخص شود ما به این دسته از افراد پوشیدن زیرپوش مردانه یقه گرد را پیشنهاد می کنیم .

زیر پوش مردانه نخی با مدل یقه ی خشتی دارای دو رنگ مشکی و سفید می باشد. این مدل زیرپوش مردانه با مرغوب ترین الیاف از جنس نخ دوخته شده است . الیاف نخی باعث خنک نگه داشتن بدن همچنین جلوگیری از تعرق زیاد بدن می شود. آقایان می توانند این زیرپوش مردانه ناصری را در منزل و یا باشگاه نیز به تن کنند .

مشخصات زیرپوش پنبه ای یقه خشتی مردانه ناصری:

الیاف تمام پنبه ای
بدون آبرفت و تغییر سایز
کیفیت درجه یک از بهترین متریال
دور دوخت
رنگ ثابت ، در دو رنگ سفید و مشکی
ضد باکتری
ضد حساسیت
در ۲ سایز L ‎-XL
بازه سایز L‏:‏ ۴۲  / XL‏:‏ ۴۴
ارتفاع از سرشانه تا پایین لباس ‏:‏ ۷۲cm

زیرپوش مردانه

نکات مهم موقع خریدن زیر پوش مردانه :

  1. از برند های معتبر خریداری کنید : بسیاری از زیر پیراهنی ها به صورت انبوه تولید شده و از نظر کیفیت، مناسب سایز بدن شما نیستند و یا از اجناس بی کیفیت تهیه شده اند.
  2. زیرپوش رکابی را فراموش کنید : شاید بسیاری از آقایان تمایل به پوشیدن زیرپوش رکابی را داشته باشند، اما نکته ی مهمی که باید به آن توجه کرد این است که لکه خیس عرق روی پیراهن افرادی که زیرپوش ضد عرق می پوشند وجود ندارد حال آنکه برای افرادی که زیرپوش رکابی می پوشند این مشکل همیشه وجود دارد.
  3. متناسب با رنگ پیراهن خود زیرپوش بخرید : شاید تا چند وقت پیش تنها رنگی که برای زیرپوش متصور بودیم، سفید بود. اما اگر قصد پوشیدن پیراهن مشکی دارید، حتما زیر پیراهنی مشکی بپوشید.
  4. زیر پیراهنی یقه هفت بخرید: اگر یقه ی پیراهن خود را باز می گذارید، بهتر است زیر پیراهنی بپوشید که یقه آن هفت شکل باشد. در این صورت دیگر مشخص نخواهد بود.
  5. به جنس زیرپوش توجه کنید : زیرپوش های معمولی فاقد لایه جاذب تعریق بوده و به همین دلیل، فقط مدت زمان کوتاهی توانایی جذب عرق را دارند و بعد از آن عرق را به پیراهن هدایت می کند. حال آنکه زیرپوش های ضد عرق در ناحیه زیر بغل دارای لایه محافظ بوده که مانع از عبور عرق می شود. در نتیجه لباس های شما دیگر خیس نمی شوند و طول عمر بسیار بیشتری خواهند داشت.

قیمت: ۳۲۰۰۰ تومان

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *