ریمل ابرو ساده – تک رنگ

 ریمل ابرو ساده – تک رنگ

ریمل ابرو که چندسالی است وارد بازار شده طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است، قبلا عنوان ریمل فقط برای ریمل مژه استفاده میشد. ریمل‌های ابرو در انواع مختلف وجود دارند، اما بدون شک یکی از بهترین آنها مدل سه بعدی بوده که به ابرو جلوه خاصی می بخشد

این محصول که به صورت تک رنگ عرضه میگردد برای همه نوع ابرو در هر رنگی قابل استفاده است. و دقیقا شبیه ریمل مژه بوده و برای حجم دادن و حالت دهنده ابرو به کار برده می‌شود و ابروها را خوش حالت، خوش‌ رنگ و پرحجم خواهد کرد

دقت کنید که ریمل زدن را بعد از آخرین مراحل میکاپ صورت انجام دهید، بدین صورت هر رنگ و پودر که به سایر قسمت های صورت زده اید و به ابروها چسبیده است بدین صورت پوشش داده میشود.

ریمل ابرو

مشخصات ریمل ابرو مارک تاتو :

 دارای یک برس کوچک بوده که میتوان به راحتی از آن استفاده کرد.
کیفیتی عالی و ماندگاری بالا
به شکل تیوپی که استفاده از آن بسیار راحت است
مناسب انواع ابروهای کم پشت و پرپشت، پرحجم کننده و حالت دهنده مژه و ابرو
ضدآب با کیفیت عالی و حجم دهندگی ابرو به حالت سه بعدی
مرتبی، خوش‌حالتی، پرپشتی و زیبایی رنگ ابرو
عدم ایجاد چسبندگی بین تارهای ابرو
فوق العاده سبک و طبیعی و بدون ایجاد ریزش ابرو
رنگ قهوه‌ای

طرز استفاده:

در زمان استفاده از این محصول پیشنهاد میشود ابتدا با برس آن خط ابروی خود را مشخص کنید و سپس قسمت های داخل آن را ریمل بزنید.

در زمان استفاده دقت کنید که هرکز بر روی یک ابرو دو بار ریمل نکنید، چراکه ریمل بار اول خیلی سریع خشک شده و در صورتی که دوباره روی آن ریمل بزنید ریمل های قبلی لک به لک خواهد شد که باید آن را به صورت کامل پاک کرده و از اول ریمل بزنید.

برای بهتر شدن حالت ابرو میتوانید علاوه بر این ریمل از مداد  نیز کمک بگیرید، شاید برای بار اول استفاده از برس آن کمی سخت باشد و مداد  به شما کمک کند ریمل بهتر و یک نواخت تری به ابروهای خود بزنید.

ریمل ابرو

ارسال به سراسر کشور از طریق پست
قیمت فقط: ۱۸۰۰۰ هزارتومان
پرداخت وجه پس از تحویل کالا

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *