همزن برقی kenwood مدل QQ-608

 همزن برقی kenwood مدل QQ-608

 امروزه درست کردن انواع شیرینی و کیک و دسر , جزو یکی از علایق مهم خانم ها در خانه به حساب می آید . خانم ها زمان زیادی را در منزل به پختن انواع کیک ها و دسر ها اختصاص می دهند . این که شمادر هنگام آشپزی از وسایل و لوازم مناسب استفاده نمایید , میتواند آشپزی را برای شما لذت بخش تر و آسان تر کند . شما برای هم زدن مواد اولیه کیک نیاز به یک همزن خواهید داشت . همزن ها دارای انواع دستی و برقی می باشند که آن ها می توانند بر اساس نیاز خود یکی از آن دو را انتخاب نمایند . اگر برای هم زدن مواد غذایی به زمان طولانی تری نیاز دارید , همزن های دستی شما را خسته و به مچ دستان شما آسیب وارد می کنند . برای مخلوط کردن و هم زدن موادی همچون مواد اولیه کیک ها بهتر است از همزن برقی استفاده کنید .

همزن برقی kenwood دارای موتور پر قدرت می باشد که شما می توانید با ۵ دور موتور از خیلی آهسته تا خیلی تند از آن استفاده کنید . همچنین دارای دکمه توربو می باشد که این دکمه در حال همزدن به شما کمک می کند تا بتوانید در مواقع نیاز با دور تند تری هم بزنید .

همچنین این همزن دارای چهار سری ( ۲ جفت ) می باشد که شما می توانید مواد مختلف را با آن هم بزنید . این سری ها به کمک دکمه ی روی همزن جدا می شوند و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی آن ها را بشورید .

همزن برقی kenwood

مشخصات همزن برقی kenwood مدل QQ-608:

رنگ بدنه :‌سفید

دور موتور :‌۵

تعداد تیغه ها : ۴

توان مصرفی : ۲۵۰ W

همزن برقی kenwood

قیمت: ۴۵۰۰۰۰ تومان

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *