ترفندهایی عالی برای حفظ رابطه عاشقانه راه دور

 ترفندهایی عالی برای حفظ رابطه عاشقانه راه دور
برای حفظ یک رابطه عاشقانه از راه دور شما باید کارهایی را انجام دهید که شعله های عشق این رابطه روشن بمانند وگرنه بزودی همه چیز خراب می شود.

 رابطه عاشقانه راه دور دشواری و سختی های خاص خود دارد و برخی از مردم بر این باورند که رابطه از راه دور راه به جایی نمی برد و نباید به این نوع رابطه وارد شد.اما فاصله ساده ترین چیزها را شیرین و جذاب می کند و اگر نکات زیر را رعایت کنید حفظ این رابطه آسان است.

رابطه عاشقانه راه دور

 

راهکارهایی برای حفظ رابطه عاشقانه  از راه دور

۱- از مخاطب خود را تعریف و تمجید کنید:

یکی از موارد بسیار مهم برای حفظ رابطه عاشقانه از راه دور این است در همسر خود این حس را ایجاد کنید که ازدواج با او یکی از اتفاقات قشنگ زندگی شما بوده است و همه توان خود را در جهت حفظ رابطه با او به کار می برید.

۲-مراوده های منظم و خلاقانه داشته باشید:

از رخدادهای پیش پاافتاده زندگی تان صحبت کنید و هر روز به یکدیگر «صبح به خیر» و «شب بخیر » بگویید و برای یکدیگر عکس، پیام های صوتی و ویدئویی ارسال کنید تا طرف مقابل بتواند محبت و توجه شما رادریابد.

۳-شیطنت آمیز و تحریک کننده صحبت کنید:

در رابطه هر زوج زندگی جنسی نقش ویژه ای دارد و رابطه جنسی موجب جذب زوج ها به یکدیگر و در نتیجه ارتباط عاطفی بیشتر آنها با یکدیگر می شود. پس با فرستادن پیام های کنایه آمیز و تحریک کننده و جک های شهوت انگیز آتش رابطه را روشن نگه دارید.

۴- کارهای یکسانی انجام دهید:

رابطه مداوم تلفنی سبب می شود که رابطه شما به سمت یک رابطه کسالت آور پیش برود . پس بهتر است مانند افرادی که به یکدیگر نزدیک هستند ،کارهای یکسانی انجام دهید مثلا یک برنامه ی تلویزیونی را تماشا کنید و درباره ی آن حرف بزنید و با این کارفاصله ها را بشکنید.

۵-راحت صحبت کنید:

تنها راه ارتباطی شما در رابطه فاصله دار ، صحبت طولانی با فرد مورد نظرتان پشت تلفن است . شما باید در گفتگوی تلفنی خود درباره وقایع جالب در زندگیتان و اتفاقات ایام کودکی خود صحبت کنید تا مخاطب شما بتواند درباره تان به شناخت بیشتری برسد و شما را بهتر بشناسد .

۶- به او هدیه بدهید:

 با خرید هدیه های کم خرج و جالب او را همواره به یاد خود بیاندازید و از عشقتان سرشار کنید .توجه کنید که هدیه شما حتما نباید گران قیمت مانند جواهر، کیف چرم و… باشد ، شما می توانید کلیپی از عکس هایتان تهیه کنید و آهنگی عاشقانه روی آن قرار دهید و برایش ایمیل کنید و یا یک جعبه شکلات مورد علاقه برایش بفرستید یا سفارش گل بدهید و برایش ارسال کنید. اگر نقاشی بلدید ، عکس او را بکشید .

هدیه دادن

۷-تماس ویدئویی برقرار کنید:

هنگام برقراری تماس ویدئویی می توانید به چشمان یکدیگر نگاه کنید و احساساتتان را ابراز کنید و بدین طریق حس خوبی بینتان ایجاد می شود.

۸-از یکدیگر حمایت کنید:

در زمان هایی که عشقتان به شما نیاز دارد مانند زمان هایی که با یک مشکل مهم روبروست و یا بیمار است ، در کنارش باشید و او را تنها نگذارید چون اگر او بتواند به تنهایی کارهایش را انجام دهد، دیگر احتیاجی به شما نخواهد داشت.

۹- از دلتنگی هایتان با او صحبت کنید: 

زمان هایی که دلگیر و دلتنگ هستید با همسرتان صحبت کنید و ساده از این لحظات نگذرید و آنها را نادیده نگیرید.

۱۰-از برنامه ی زمانی یکدیگر آگاه باشید:

با دانستن برنامه زمانی یکدیگرمی توانید در وقت آزاد طرف مقابلتان برای او پیام بفرستید و تلفن بزنید و در زمان کاری مزاحمتی برای طرف مقابل ایجاد نکنید.

۱۱-در شبکه های مجازی فعالیت یکدیگر را دنبال کنید:

در یوتیوب و اینستاگرام عکس و پست های یکدیگر را لایک کنید و برای یکدیگر کامنت بگذارید . زیر نظر داشتن یکدیگر و دنبال کردن فعالیت یکدیگر در شبکه های مجازی می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد.

۱۲-مثبت باشید:

اگر در یک رابطه فاصله دار فقط به فاصله و دوری از یکدیگر و سختی های شناخت فکر کنید، بیشتر از یکدیگر دور می شوید اما اگر در این رابطه دید و تفکر مثبت داشته باشید و فقط جنبه های خوب رابطه را در نظر بگیرید ، موجب حفظ سلامت و شادابی رابطه می گردد.

اگر به فاصله میان خود و طرف مقابلتان به عنوان یک مشکل موقت دقت کنید ، می توانید استوار باشید و چنین حسی را به او هم منتقل کنید.

منبع: نمناک

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *