آغاز پویش ایران همدل با هدف کمک به مددجویان

 آغاز پویش ایران همدل با هدف کمک به مددجویان

موج دوم پویش ایران همدل با هدف کمک به جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد و تهیه لوازم کمک آموزشی و نوشت‌ افزار برای دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند و تهیه اقلام بهداشتی و درمانی از امروز و همزمان با عید غدیر آغاز شد.

مرحله نخست پویش ایران همدل

به گزارش سایت روزاندیش به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری برای کمک مومنانه، نخستین مرحله از پویش ایران همدل در ماه مبارک رمضان در سال گذشته برگزار شد و هموطنان در ماه مبارک رمضان و در پی دعوت رهبر معظم انقلاب، بیش از ۵۴۰ میلیارد تومان از طریق کمیته امداد به نیازمندان کمک کردند.

همچنین کمک‌های قابل توجهی نیز از طریق این پویش به مددجویان تحت پوشش بهزیستی صورت گرفت.

آغاز مرحله دوم پویش ایران همدل همزمان با عید غدیر

در همین ارتباط، مرحله دوم پویش “ایران همدل” همزمان با عید سعید غدیر و از امروز آغاز شد، پویشی که می‌تواند در این شرایط سخت کمک‌های را به خانواده‌های تحت پوشش دو نهاد حمایتی بهزیستی و کمیته امداد و همچنین سایر خانواده‌های نیازمند داشته باشد.

سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: مرحله دوم پویش ایران همدل با شعار «از همدیگر گره‌گشایی کنیم» از امروز و همزمان با عید سعید غدیر به طور رسمی آغاز می‌شود و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت؛ این پویش با محوریت کمک به کودکان زیر ۶ سال دچار مشکلات تغذیه‌ای، مادران باردار و شیرده و خانواده‌های نیازمند برگزار می‌شود تا گام مهمی در راستای تحقق جامعه سالم برداشته شود.

وی از برگزاری طرح اطعام حسینی در قالب مرحله دوم پویش ایران همدل خبر داد و گفت: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۱۴* و یا از طریق کارت ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ کمک‌های خود را به نیازمندان اختصاص دهند.

 وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور نیز با اشاره به  پویش «همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل» گفت: در ماه مبارک رمضان، سازمان بهزیستی پویش همدلی مومنانه را برای کمک رسانی به جامعه هدف بهزیستی در پیش گرفت و با حضور مردم ایران همراه شد.

قبادی  دانا از هموطنان  خواست تا  کمک‌های خود را خود را به شماره ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵  یا # ۹* ۷* ۷۳۳* بخش نیکوکاری نرم افزارهای آپ و سکه پردخت کنند همچنین هموطنان می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود شامل نذورات، اقلام یا جیره‌های خشک غذایی که در ماه محرم و صفر در نظر داشتند برای اطعام و نذورات  خود داشته باشند را به ادارات بهزیستی شهرستان‌ها و استان‌های سراسر کشور ارائه کنند تا در اختیار خانوارهای جامعه هدف سازمان بهزیستی قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *