تنبیه پسر آبادانی توسط مردم در حین در گیری او با دختر مورد علا‌قه‌اش

 تنبیه پسر آبادانی توسط مردم در حین در گیری او با دختر مورد علا‌قه‌اش

کتک خوردن وتنبیه پسر آبادانی توسط مردم

اهالی خیابان اروسیه وقتی متوجه درگیری پسر جوان با دختر مورد علاقه اش شدند با این فرض که وی همان زورگیری است که تحت تعقیب پلیس است راننده پژو سوار را به باد کتک گرفتند.

به گزارش سایت روزاندیش به نقل از حوادث رکنا: ساعت ۱۰ شامگاه شنبه ۴ آذر ماه امسال مرد جوانی قصد زورگیری از زن جوانی در خیابان اروسیه آبادان را داشت که از سوی اهالی خیابان یک احمدآباد زمین گیر شد.
با اعلام این خبر تیمی از ماموران کلانتری ۱۵ کارون آبادان به سرعت در محل حاضر شدند و در برابر پسر جوانی که راننده خودروی پژو پارس بود قرار گرفتند و مشخص شد این جوان قبل از رسیدن ماموران از سوی اهالی این منطقه هدف مشت و لگدهای مردم قرار گرفته است.

تحقیقات ماموران وآزادی او پس از بی گناه شناخته شدن او

ماموران در تحقیقات پلیسی پی بردند که پسر جوان در خیابان اروسیه با دختر مورد علاقه اش بخاطر اختلافی که داشتند درگیر شده  است که در این صحنه رهگذران با این احتمال که این مرد همان زورگیر مسافرکش نما زنان است و قصد ربودن دختر جوان را دارد به وی حمله کرده و حسابی او را به باد کتک گرفته اند.
دختر جوان نیز به ماموران گفت: با احمد دچار اختلاف شده بودم و به همین خاطر او سعی داشت با حرفهایش سوار برخودرو شوم که با هم درگیری لفظی پیدا کردیم که با سر و صداهای من ، اهالی محل به کمکم آمدند و وقتی از من پرسیدند که راننده خودرو را می شناسم از شدت عصبانیت گفتم نه که در ادامه پسر مورد علاقه ام را به بادکتک گرفتند.
بنا به این گزارش، احمد پس از تحقیقات ابتدایی و بی گناه شناخته شدن اتهامش آزاد شد.

تنظیم : سایت روز اندش

منبع: سایت رکنا

 

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *