آزار کودک دو ساله توسط ناپدری در رفسنجان

 آزار کودک دو ساله توسط ناپدری در رفسنجان

آزار کودک دو ساله رفسنجانی 

کودک دو ساله ای به نام ابوالفضل که به شدت مورد آزار و اذیت ناپدری اش قرار گرفته بود،روانه بخش آی سی یو بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان شد.

مدیر روابط عمومی بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان اظهار کرد: این کودک دو ساله روز یکشنبه به بخش اورژانس منتقل و سپس به بخش اطفال منتقل شد و چون حال او وخیم بود به آی سی یو ۲ بیمارستان منتقل گردید.

او همچنین با اشاره به آخرین وضعیت این کودک گفت: پزشکان در حال انجام سی. تی. اسکن بآزار کودک دو ساله توسط ناپدری در رفسنجار روی مغز کودک هستند تا شدت آسیب های وارده به سر او مشخص شود.

میرزایی مقدم در پایان گفت: در صحبتی که با مادر ابوالفضل داشتم وی اذعان کرد که ناپدری‌اش اخلاق بسیار تندی دارد و در اغلب موارد عصبی بوده و فرزندش را کتک می‌زد. همچنین در معاینات صورت گرفته از سوی پزشکان آثاری از سوختگی بر روی بدن این کودک مشاهده شده است.

محمد علی شهابی خبرنگار حوزه سلامت در کرمان گفت: مادر ابوالفضل ۲ ساله، انجام کودک آزاری را تایید کرده و اظهار داشته پدر این کودک دوران محکومیت خود را در زندان می‌گذراند و از یکسال گذشته تاکنون یکی از آشنایان سرپرستی امور را برعهده دارد.

ناپدری کودک روانه زندان شد

یک منبع آگاه به ایسنا گفت: پس از دستگیری ناپدری ابوالفضل کودک دو ساله ای که مورد ضرب و شتم این ناپدری قرار گرفته بود توسط نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان، وی به دستور مراجع قضایی راهی زندان شد.

گردآوری وتنظیم:سایت روزاندیش

منابع:ایسنا وایلنا

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *