آقای احمدی نژاد واحتمال برخورد قضایی و حصر خانگی او در چند روز آینده

 آقای احمدی نژاد واحتمال برخورد قضایی  و حصر خانگی او در چند روز آینده

اینکه آقای احمدی نژاد آمده و برای قوه قضاییه ضرب الاجل تعیین کرده است به نظر من باعث خواهد شد قوه قضاییه پرونده احمدی نژاد را رسانه‌ای بکند و بعد از آن، کار برای احمدی نژاد سخت‌تر خواهد شد و احتمال برخورد قضایی با او وجود دارد. به نظر من حداقل اش این است که احمدی نژاد حصر خانگی خواهد شد.

به گزارش کارگرآنلاین، اقدامات حاشیه ساز احمدی نژاد پایانی ندارد. او بعد از دیدار دانشجویان با رئیس قوه قضاییه، در فیلمی که در کانال های تلگرامی خود منتشر کرد با سخنانی تهدید گونه به رییس قوه قضاییه ۴۸ ساعت مهلت داد تا اسناد محکومیت اش را منتشر کند.

او گفت در غیر این صورت با مردم در مورد قوه قضایه سخن خواهد گفت. خبر گزاری رسمی قوه قضاییه در مطلبی بازهم بر دروغ گو بودن احمدی نژاد تاکید کرد. بعد از پایان مهلت ۴۸ ساعته، احمدی نژاد در سخنای از آیت الله آملی لاریجانی خواست استعفا دهد و در سخنانی گفت: رئیس قوه قضاییه مشروعیت ریاست بر این قوه را ندارد، سخنانانی که به معنای خروج احمدی نژاد از ساختار رسمی نظام است.

حالا سخن از حصر احمدی نژاد در میان است و کنعانی مقدم  از چهر های سیاسی اصولگرا و نزدیک به محسن رضایی خبر از حصر احمدی نژاد در چند روز آینده می دهد.

آقای احمدی نژاد به زودی حصر خانگی خواهد شد

نظر شما در مورد اقدامات آقای احمدی نژاد و این ضرب الاجلی که برای رئیس قوه قضاییه تعیین کرده اند چیست؟
بعضی از اقدامات، روش درستی در سیاست نیست؛ یعنی وقتی شما دچار بحران می‌شوید دنبال ایجاد بحران دیگری برای مدیریت آن بحران می‌روید که این درست نیست.

اگر اطرافیان احمدی نژاد دچار مشکل هستند و پرونده دارند این درست است که ما کل نظام را زیر سوال ببریم و تهدید به افشاگری کینم و این تصور را ایجاد کنیم که همه مسئولین نظام دزد هستند و مردم قوه قضاییه به درد نمی‌خورد عدالت را اجرا نمی‌کند این چه ثمری دارد؟ اینکه برویم در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی بست بنشینیم چه دردی را دوا می‌کند؟ به نظرمن این روش‌ها غلط است.

احمدی نژاد ظهور و سقوطی دارد؛ سقوط بعضی‌ها با هزینه است و بعضی‌ها بدون هزینه، فرد می‌بینید دورانش به پایان رسیده است کنار می‌رود، اما آقای احمدی نژاد می‌خواهد به نظام هزینه تحمیل کند»

البته معتقد هستم تهمت زدن به آقای احمدی نژاد در تریبون‌های رسمی کشور هم کار اشتباهی است. عناوین مجرمانه رادر مورد او به کار بردن هم اشتباه است احمدی نژاد الان یک شهروند است و حقوق  یک شهروند را هم دارد و از طرف دیگر این دلیل نمی شود چون او رئیس جمهور بوده پس نباید با او برخورد کرد او مانند همه مردم باید هم حقوق اش رعایت شود و هم به دادگاه و قانون تکمین کند.

عده ای می پرسند چرا نظام با احمدی نژاد برخورد نمی کند نظر شما چیست؟

اینکه برخی مطرح می‌کنند چرا با آقای احمدی نژاد برخورد نمی‌شود دلیلش این است که پرونده آقای احمدی نژاد سیاسی نیست و این مباحث مربوط به اطرافیان آقای احمدی نژاد است و بیشتر مسئله ایشان دعوا با خانواده لاریجانی است که بار‌ها در مصاحبه خودش هم گفته است که من با خانواده لاریجانی مخالفم الان اینکه آقای احمدی نژاد آمده و برای قوه قضاییه ضرب الاجل تعیین کرده است

به نظر من باعث خواهد شد قوه قضاییه پرونده احمدی نژاد را رسانه‌ای بکند و بعد از آن، کار برای احمدی نژاد سخت‌تر خواهد شد و احتمال برخورد قضایی با او وجود دارد.

حصر اتفاق خواهد افتاد؟

به نظر من حداقل اش این است که احمدی نژاد حصر خانگی خواهد شد.

منبع:شهر خبر

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *