فواید آب گازدار برای بهبود و سلامت پوست

 فواید آب گازدار برای بهبود و سلامت پوست
آب گازدار ، سرشار از دی اکسید کربن هستند که به از بین بردن سلول های مرده و پاکسازی پوست کمک می کنند. این آب ها همچنین، به روند بازسازی سلول ها کمک و دسترسی بافت های پوست به اکسیژن در گردش خون را تسهیل می کنند.

 شستن صورت با ترکیبی از آب گازدار و آب ساده ب در حفظ طراوت و درخشندگی پوست صورت شما در طول روز و همچنین بالا بردن توانایی پوست برای مقابله با عوامل بیرونی به ویژه درجه حرارت بالا تاثیر به سزایی دارد.

میزان استفاده از آب گازدار برای انواع پوست

فرمول آب گازدار برای انواع پوست ها مناسب است. اگر پوست خشک و حساسی دارید، توصیه می شود آب گاز دار را با مقداری آب معدنی مخلوط کنید و صورت خود را بشویید.

اگر پوست شما خشک و حساس است، این کار را به مدت ۲ بار در هفته انجام دهید و در صورت داشتن پوست طبیعی یا چرب، می توانید تا ۴ بار در هفته صورت خود را با آب گاز دار بشویید.

طرز استفاده

می توانید پارچه ای پنبه ای را با آب گازدار مرطوب کنید و هفته ای یک یا دو بار به مدت ۱۰ دقیقه مانند ماسک روی پوست خود قرار دهید یا کمی آب معدنی و آب گازدار را در یک بطری اسپری بریزید و هر روز صبح به پوست اسپری کنید.

 

فواید شگفت انگیز آب‌های گازدار برای پوست صورت 

لایه برداری پوست به شکل ملایم بهبودی بافت پوست
بسته شدن منافذ پوست
کاهش ترشحات سموم
شادابی
رفع علائم خستگی روزانه
تسهیل روند گردش خون در پوست که به تنفس پوست می انجامد و گونه ها رنگ صورتی و شاداب تر به خود می گیرند. سفت شدن پوست کمک و جلوگیری از افتادگی آن
نرمی و ارتجاعی سلول های پوست و بافت های آن
کمک به از بین بردن جوش های سیاه رنگ

منبع: همگردی

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *