لیزر فوتونا برای جوانسازی سریع و زیبایی پوست

 لیزر فوتونا برای جوانسازی سریع و زیبایی پوست
لیزر فوتونا

به درمان سطح پوست فوتونا می گویند که این کار را از طریق لیزر انجام خواهند داد. این تکنولوژی برای بیمارانی است که قصد دارند کل پوست صورت خود را جوان سازی کنند. درمان های فوتونا از طریق دستگاه های لیزر مختلف انجام می شود که هر کدام فواید بسیاری برای پوست دارند و می توانند با توجه به آناتومی صورت و پوست شما انتخاب شوند.جوان سازی پوست از طریق فوتونای سه بعدی یک روش غیر جراحی است که می تواند پوست شما را جوان سازی کند.

فواید لیزر فوتونا

فوتونا نه تنها آناتومی خاص صورت شما را در نظر می گیرد، بلکه فواید زیاد دیگری نیز دارد که انقلابی را در پوست شما ایجاد خواهد کرد. اغلب به این درمان لیفت بدون جراحی هم می گویند که نتایج را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما نشان می دهد . لیفت سنتی صورت با جراحی، چند هفته برای ریکاوری نیاز دارد اما فوتونا می تواند تمام کارهای لیفت را بدون نیاز به استراحت و ریکاوری انجام دهد و در نتیجه برای افرادی که سرشان شلوغ است، خانواده ها و افرادی که دوست ندارند زیر تیغ جراحی بروند ، مناسب می باشد.

درمان از طریق فوتونای سه بعدی، دو بعدی و یا چهار بعدی نتایج را در طولانی مدت برای شما ثابت نگه می دارد مثلا فیلرهای پوستی که به قسمت هایی از پوست و بدن تزریق می شوند، می توانند به قسمت های مختلف صورت شما حجم دهند و ظاهر صورت را جوان تر کنند که نتایج آن بین ۶ ماه تا ۲ سال بسته به محل تزریق فیلر باقی خواهد ماند.

نحوه انجام پروسه فوتونا

اول از همه لیزر نئودیمیوم را برای فعال کردن ترکیب کلاژن به کل صورت می زنند تا سفتی پوست را مدیریت کنند و چین و چروک ها را از بین ببرند. بعد از آن از لیزر اربیوم در قسمت داخلی غشای مخاطی استفاده می کنند تا از این طریق لیزر را روی نواحی عمیق تر ببرند و مدل بافت را تغییر داده و آن را از داخل مورد جوان سازی قرار بدهند و در نهایت پوست جدید بدون زخم و لک به وجود می آید. پوست فرد در ۴۵ دقیقه متولد می شود و اثرات لیفیتینگ به مرور زمان در آن مشخص خواهد شد.

درمان فوتونای شش بعدی نیز یک درمان تاثیرگزار است که علاوه بر خواص زیاد، بدون درد بوده و به آمادگی قبلی نیاز ندارد و باعث آلرژی و واکنش بدن نخواهد شد.

نتایج بعد از لیزر فوتونا

  •  تولید و تحریک کلاژن سازی و افزایش انعطاف پوست که باعث بازگردانی براقیت از دست رفته می شود.
  •  حذف چین و چروک ها بدون رفتن به اتاق عمل.
  •  از بین بردن لک ها و مبارزه با علائم پیری.
  •  درمان آکنه، زخم های تیره و خطوط روی پوست.

لیزر فوتونای شش بعدی با پیشرفت تکنولوژی ساخته شده و می تواند فواید زیادی را به پوست شما برساند و همچنین بهترین دستگاه و درمان برای محافظت از پوست است که در مارک ها و برندهای مختلف در دسترس است.

عوارض کوتاه مدت لیزر فوتونا

بعد از انجام این لیزر، احتمالا ۴۸ ساعت قرمزی و علائمی شبیه به آفتاب سوختگی را روی صورت خود مشاهده کنید.

افزایش قرمزی پوست تا ۲۴ ساعت

خشک شدن سلول های پوستی بر اثر لایه برداری تا پنج روز

در این شرایط می توانید هر چهار ساعت یک بار از کمپرس سرکه البته با اجازه پزشک استفاده کنید که بعد از ۳۶ ساعت این قرمزی ها کم کم به حالت طبیعی برمی گردند و به تدریج پوست جدید را ایجاد می کنند. در این بین یک لایه برداری سبک در روز هفتم هم انجام خواهد شد.

معمولا پیشنهاد می شود که هر سه ماه یک بار این درمان را انجام دهید تا به جوان سازی مورد نظر خود برسید.

مراقبت های بعد از درمان:

تا جایی که می توانید در معرض نور خورشید قرار نگیرید و تا ۴۸ ساعت بعد از این درمان ، آرایش نکنید زیرا آرایش کردن در این مدت زمان باعث ایجاد آکنه روی پوست می شود.

هر زمان که بیرون رفتید، حتما از ضد آفتاب با اس.پی.اف ۵۰ به بالا استفاده کنید

حتما با استفاده از پاک کننده های فومی صورتتان را به صورت ملایم بشویید و از لوسیون های اسیدی استفاده نکنید.

تا ۲۴ ساعت بعد از درمان ورزش نکنید.

محل درمان شده را مرطوب نگهدارید و به آن آب برسانید.

 

منبع: نمناک

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *