اسکین سازی یا کاور تتو چیست و چگونه انجام می‌شود؟

 اسکین سازی یا کاور تتو چیست و چگونه انجام می‌شود؟
 به پوشاندن تتو با استفاده از رنگهای روشن اسکین سازی یا کاموفلاژ می گویند.این کار با استفاده از رنگهایی همرنگ پوست است مانند بژ، اسکین، کامو و بعضی وقتها سفیدانجام می‌شود که ما رنگ سفید را پیشنهاد نمی کنیم چون با رنگ پوست ناهماهنگ است .

شرایط اسکین سازی تتو

برای اینکه تتو را کاور کنید حتما باید تتوی قبلی روشن باشد. اگر رنگ قبلی بیش از اندازه تیره باشد نمی توان تتو را پوشانید. تتوکار اگر این کار را انجام دهد اصلا کار جالبی نخواهد شد و یک کاور زشتی خواهد شد.

اسکین سازی

روش انجام کار

برای اسکین سازی باید از سوزن سه سر و یا تک سر استفاده کرد. کسانی که تازه کار هستند از سوزن سه سر استفاده کنند بهتر است. اسکین کردن را بعد از تتو سریع میتوان انجام داد. برای این کار  هماهنگ با رنگ پوست فرد ، رنگهای کامو، اسکین و بژ  را  با هم ترکیب می کنیم و مانند رنگ تتو به صورت ضربه ای و دورانی رنگ روشن شده را به پوست تتو شده تزریق می کنیم  .

مراقبت‌های بعد از اسکین سازی 

– به مدت یک ماه از انجام آرایش، رفتن به سونا ، استفاده از سولاریوم پرهیز کرده و از شنا کردن و  قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید دوری کنید، چون  امکان دارد برروی رنگ پوست اسکین شده صورت اثر منفی و مخرب داشته باشد.

– لایه رویی پوست که آرایش دائم صورت بر روی آن انجام شده است را نکنید چون باعث تغییر رنگ و  به وجود آمدن زخم می‌شود.

– بنا به رنگ انتخاب شده امکان دارد رنگ آرایش دائم صورت در روزهای اول قدری عوض شود. این تغییرات بعد از گذراندن دوره درمان در صورت مراقبت درست فرد به حالت طبیعی برمی‌گردد.

– قرمز شدن رنگ پوست، حساس شدن پوست به کشش و ورم مختصر بعد از  اسکین سازی صورت عادی است.

نکته:

 اگر هرگونه مسئله ی غیرعادی در پوست به وجود آمد باید نزد پزشک بروید.

 

منبع: بیتوته

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *