کره مهد عمل‌های زیبایی

 کره مهد عمل‌های زیبایی

گفته می شود چینی‌ها پرطرفدارترین گردشگران عمل‌های زیبایی در کره هستند و به تازگی هم تصاویری از توانایی های پزشکان زیبایی کره ای که چهره چینی ها را از این رو به آن رو می کنند، در فضای مجازی دست به دست می شود

امروزه عمل های جراحی بسیار زیادی در بین مردم رواج پیدا کرده است. هر کس به نحوی بنا به سلیقه خود و برای رفع مشکلات ظاهری خود دست به عمل های جراحی متعددی می زند. در بین عمل های زیبایی بسیار زیاد، چند مورد هستند که بیشتری تعداد عمل بین مردم را به خود اختصاص داده است.

عمل‌های زیبایی در کره

خیلی ها فکر می کنند مهد عمل های زیبایی ایران است، این در حالی است که این گونه نیست و هر سال کلی از شهروندان کشورهای مختلف برای عمل زیبایی به کره جنوبی سفر می کنند، چون عمل زیبایی در کره جنوبی نسبت به بسیاری از کشورها ارزان تر است. گفته می شود چینی‌ها پرطرفدارترین گردشگران عمل زیبایی در کره هستند و به تازگی هم تصاویری از توانایی های پزشکان زیبایی کره ای که چهره چینی ها را از این رو به آن رو می کنند، در فضای مجازی دست به دست می شود. اما نکته بامزه داستان این جاست که چون عکس گذرنامه چینی‌ها با قیافه بعد از عمل که بسیار تغییر کرده مطابقت ندارد، برای برگشت به کشورشان مشکلات زیادی را باید تحمل کنند. کاربری نوشت: «پس تنها مردم کشور ما به عمل زیبایی علاقه ندارن و چینی ها هم دنبالشن!»

عمل‌های زیبایی

 منبع: پایگاه خبری نشان

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *