مزوتراپی مو و فواید آن برای تقویت موها

 مزوتراپی مو و فواید آن برای تقویت موها

مزوتراپی مو در اصل یک روش درمانی وغیر جراحی کاملا نوین میباشد که در ضمینه پزشکی و زیبایی یکی از پر کاربرد ترین شیوه ها بوده که رشد مو با این متد تقویتی،  بسیار سریع و پیشرفته تر از روش های دیگر می باشد. نحوه درمان به صورت ریز تزریق در لایه زیر پوست و در سطح سر( اپیدرم ) انجام میشود .
محلول تزریقی شامل: انواع تقویت کننده ها، ویتامینها و داروهایی دیگر است که باید حتما توسط پزشک تجویز و تزریق انجام شود .
مزوتراپی مو برای افرادی انجام میشود که موهای پراکنده دارند و موهای تمام سرشان کم پشت شده است. مزوتراپی موجب افزایش جریان خون در سطح، تحرک کلاژن هایی میشود که به خواب رفته اند و باعث افزایش قطر مو و جریان خون در سرو در نهایت باعث تقویت مو میشود .

مو برای حفظ سلامت خود به ویتامین و مواد مفید نیاز دارد. گاهی تغذیه و ویتامین لازم برای پوست و مو در بدن ممکن است در اثر عوامل متعددی تولید نشده و یا به شدت افت کند و مو دیگر تغذیه کافی خود را برای سالم ماندن و رشد کافی نداشته باشد

موهای ضعیف اصولا مویی نازک، سست و پژمرده است . دوشاخ شدن انتهای موها، خشکی بی نهایت و یا چربی بی نهایت موها نیز نشانه موی ضعیف است.. فرد پس از مشاهده تغییرات و ریزش مو به دنبال علت اصلی و سپس پیگیری برای روش درمانی و تقویتی میگردد.  روشهای تقویتی بسیاری وجود دارد یکی از این روش‌های تقویتی مزو تراپی مو است.

فواید و مزایای مزوتراپی مو

درمانی سرپایی ، بدون بیهوشی، روش غیرجراحی و غیرتهاجمی
کاهش ریزش، رشد مجدد مو، آب‌رسانی به زیر پوست سر و افزایش جریان خون در ناحیه درمان
محافظت در برابر عوامل اکسید کننده
تامین مواد مغذی برای لایه درم و زیرین پوست و فولیکول‌های مو
کاهش شوره سر
نرم و براق کردن دوباره موها

منبع: کلینیک رنسانس

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *