هایفو دابلو بهترین دستگاه لیزری جوانسازی پوست

 هایفو دابلو بهترین دستگاه لیزری جوانسازی پوست

جوان بودن پوست از پایه های زیبایی هر فردی است ، هنگامی که بر اثر عوامل مختلف بدن دچار افتادگی و شل شدن پوست می شود در نظر هر فردی زیبایی آن از بین خواهد رفت بنابراین بنا به عقیده و خواسته افراد هر کسی به دنبال بهترین روش برای بازگرداندن زیبایی به پوست خود خواهد بود.کسانی که با ایجاد چروک در پوست خود نگران زیبایی چهره خود هستند می توانند از بهترین دستگاه لیزری جوانسازی پوست که هایفو دابلو می باشد در جهت رفع چین و چروک و لیفت صورت استفاده نمایند.

این دستگاه با تخریب ساختار کلاژن های قدیمی و تحریک کلاژن سازی جدید از راه ایجاد گرما در بافت پوست ایجاد تغییر کرده و پوست را جوان و با طراوت خواهد کرد. توجه داشته باشید که این دستگاه متفاوت از دستگاه لیزر موهای زائد است.

مزیت لیزر هایفو دابلو

اصلی ترین مزیت دستگاه دابلو رساندن کمترین آسیب به سطح پوست می باشد و این دستگاه به جز التهاب جزئی در سطح پوست هیچ نوع سوختگی و لکی ایجاد نخواهد کرد ، لیفتینگ پوست با استفاده از روش لیزر دابلو بیشتر از سایر روشها می باشد و لیفت صورت بعد از همان جلسه اول به خوبی احساس خواهد شد .

کاربردهای هایفو دابلو

  • لیفتینگ
  • افزایش قوام پوست
  • جوان سازی پوست
  • از بین بردن چین و چروک ریز، نظیر چروکهای ظریف اطراف چشمها
  • بالا کشیدن ابروها
  • رفع افتادگی پلکها با بالا کشیدن عضله پیشانی (فرونتالیس)
  • رفع افتادگی گردن
  • رفع افتادگی ناحیه تحتانی صورت (ساب منتال)
  • خوش فرم کردن V-Line (زاویه فک تحتانی)

اثرات هایفوتراپی 

معمولا بیمار در همان لحظه انجام HIFU کشیده تر شدن پوست را احساس می کند ولی نتایج بعد از ۲ ماه بعد مشخص می شود و رودند بهبودی طی ۶ماه آینده نیز ادامه دارد و فرد شاهد اثرات بیشتری درزمینه سفت شدن ولیفت شدن صورت وگردن خواهد بود.

کاندیدهای مناسب برای هایفو

افرادی که تمایل دارند همیشه جوان بمانند می توانند از این روش از سن ۳۰ سالگی که شروع شل شدن پوست است بهرمند شوند . اصولا شلی وافتادگی خفیف تا متوسط نتیجه بهتری نسبت به افتادگی های بیشتر می دهد .

در افرادی که افتادگی زیاد دارند وتمایل به انجام عمل جراحی لیفت ندارند می توان از روشهای ترکیبی مثل تزریق چربی به همراه آرف فرکشنال و HIFU استفاده کرد تا نتایج به مراتب بهتری بدست آید. همچنین افرادی که می خواهند وزن کم کنند ونگران شل شدن صورت وگردن هستند می توانند از این روش استفاده کنند .

عوارض هایفو درمانی

لیزر هایفو دابلو در سطح پوست کمترین عارضه ممکن را ایجاد می نماید و درد حاصل از این عمل بسیار ناچیز و در حد حس گرما می باشد که برای بیمار بدون بی حسی قابل تحمل می باشد .

منبع:کلینیک گلدن رویال

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *