درمان سردردهای میگرنی با فشار دادن یک نقطه

 درمان سردردهای میگرنی با فشار دادن یک نقطه
سردردهای میگرنی بسیار غیر قابل تحمل است و برخی افراد از آن رنج می برند، یک زن اهل کشور هند روش جدید را برای درمان سریع میگرن یافته است.

یک ترفندی جالب برای درمان سردردهای میگرنی

یک زن اهل هند در ۲۰ دقیقه راهی سریع برای درمان میگرن های غیر قابل تحمل را پیدا کرد. میگرن ها که سردردهای بسیار دردناکی هستند، جزو ۳ بیماری های شایع در دنیا می باشند. با اینکه داروها و مکمل ها معمولاً راه حل های اضطراری هستند، اما ممکن است زمانی که دچار حملات میگرن می شوید، همیشه در دسترس نباشند. خوشبختانه، زنی از هند ادعا می کند که یک ترفند را پیدا کرده است تا بتوان به سرعت از شر میگرن خلاص شد – با یک ابزار خانگی! در بخش سلامت نمناک می دانیم که چقدر میگرن ممکن است وحشتناک باشد، به همین دلیل است که ما اینجاییم تا این ترفند جدید را با شما به اشتراک بگذاریم و امیدواریم که شما را از یک روز بد و سخت خلاص کنیم.

درمان میگرن

استفاده از طب فشاری برای درمان سردرد میگرنی

الیزابت هایز، از هند، که به شدت از میگرن رنج می‌برددر جستجوی خود از طریق اینترنت دستگاهی را پیدا کرد که به طور خاص برای درمان میگرن از طریق علم طب فشاری به کار می رفت، با این حال به نداشتن زمان برای سفارش آنلاین این دستگاه، او جایگزینی را با استفاده از چیزی که اغلب ما در خانه هایمان داریم – یک کلیپس غذا پیدا کرد.

درمان سردردهای میگرنی

با وصل کردن کلیپس غذا بین شست و سبابه، درد او در عرض ۲۰ دقیقه بعد، به نصف کاهش پیدا کرد. الیزابت که از این ترفند آسوده خاطر و شگفت زده شده بود، به سرعت این تجربه را در صفحه فیس بوک خود به اشتراک گذاشت تا به مبتلایان دیگر به میگرن نیز کمک کند. پست او به سرعت وایرال شد.

بسیاری اظهار داشتند که این حقه را قبلاً امتحان کرده بودند، اما نه با یک کلیپس غذا، بلکه با هدفی که فشار را بر روی ناحیه بین شست و سبابه اعمال می کند، حتی می توانید از انگشتان خود برای این فشار استفاده کنید.

طب فشاری چیست؟

طب فشاری یک شکل باستانی از طب چینی است، که بر طبق آن هر اندام در بدن به یک نقطه متصل می شود. با اعمال فشار فیزیکی بر این نقاط، افراد می توانند از علائم خود رهایی یابند.

دلیل این کار این است که فشار به اندازه کافی برای بازگرداندن جریان طبیعی انرژی در بدن بوجود می آید، که برای مبارزه با هر گونه بیماری یا درد لازم است. چنانچه در سلامت نمناک و در بحث طب شفاری پیش از این کامل توضیح دادیم طبق طب فشاری، ناحیه بین انگشت شست و سبابه، که به نام هی گو شناخته می شود، یکی از نقاط طب سوزنی است که می تواند به شما کمک کند از استرس و میگرن رهایی یابید. این نقطه به روده بزرگ متصل است، و به این معنی است که می تواند به مسائل گوارشیتان نیز کمک کند.

** در حالی که این یک راه حل خوب برای کسانی است که به دنبال راه های جایگزین برای رفع دردها هستند، اما به خاطر داشته باشید که زنان باردار نباید آن را انجام دهند، که ممکن است عوارض جانبی ناگوار رخ دهد.

منبع: میگرن

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *