ژل واژیهیل باریج مرطوب کننده واژن

 ژل واژیهیل باریج مرطوب کننده واژن

ژل واژیهیل باریج سرشار از رازک   و ویتامین E است و یک مرطوب کننده طبیعی و قدرتمند برای واژن به شمار می رود. مصرف این ژل موجب رفع خشکی، خارش، سوزش و مقاربت دردناک متأثر از آتروفی واژن می‎ گردد.

خشکی، سوزش و خارش واژن، مقاربت دردناک، کاهش میل جنسی و عفونت های مکرر ادراری از علائم ناشی از کاهش قابل توجه تولید استروژن اندوژن و آتروفی واژن در یائسگی می باشد که باعث کاهش کیفیت زندگی فرد در این دوران می گردد.

برای بیش از نیم قرن، به منظور کاهش علائم یائسگی از ترکیب استروژن ها با پروژستین ها یا همان درمان جایگزینی با هورمون (HRT) استفاده می کردند. اما اخیرا مطالعات بالینی منتشر شده خطر این نوع درمان در بروز مشکلات برای سیستم قلبی عروقی و همچنین احتمال ابتلا به سرطان پستان را مورد سوال قرار داده اند.

کاهش علائم آتروفی واژن با استفاده از ژل واژیهیل باریج 

استفاده از فرآورده های گیاهی جایگزینی طبیعی و ایمن برای HRT مورد استفاده برای دوران یائسگی می باشد. شرکت داروسازی دانش بنیان باریج اسانس با در نظر گرفتن این مسئله اقدام به تولید محصولی گیاهی به نام ژل واژیهیل باریج کرده است که مرطوب کننده طبیعی واژن بوده و برطرف کننده خشکی، سوزش، خارش و مقاربت دردناک ناشی از آتروفی واژن می باشد. در تهیه این کرم از گیاه رازک (Humulus lupulus) استفاده شده است که در مطالعات بالینی اثربخشی آن به عنوان آنتی اکسیدانی که دارای استروژن های گیاهی است، در کاهش علائم آتروفی واژن خانم های یائسه بررسی شده است. فیتو استروژن رازک در مقایسه با سایر استروژن های گیاهی ۸ برابر قوی تر می باشد.

فواید و خواص ژل واژیهیل باریج

  • بهبود سطح رطوبت واژن
  • مقابله با سوزش، خشکی، خارش و مقاربت دردآور ناشی از آتروفی واژن
  • قیمت عالی در مقایسه با کارایی مطلوب

طریقه مصرف:

برای مصرف ژل واژینال واژیهیل باریج می بایست آن را با استفاده از اپلیکاتور موجود در بسته بندی به مدت هفت شب متوالی و سپس هفته ای دو مرتبه، به میزان ۵/۲ گرم داخل واژن استعمال نمایید. به منظور تسهیل فعالیت جنسی و کمک به برطرف شدن خشکی واژن نیز می توان این ژل را در اطراف واژن به کار برد. نحوه صحیح  استفاده از اپلیکاتور به صورت تصویری در بروشور محصول توضیح داده شده است.

عوارض :

در صورت داشتن آلرژی نسبت به مواد تشکیل دهنده این محصول، احتمال بروز واکنش های حساسیتی وجود دارد.

قیمت و خرید :

داروخانه اینترنتی مفید طب یک مرجع معتبر در زمینه عرضه و فروش محصولات آرایشی، بهداشتی و درمانی مرغوب به شمار می رود و قیمت ژل واژیهیل باریج اسانس هم در آن بسیار مطلوب است. شما می توانید این ژل را صورت آنلاین از مفید طب خریداری نمایید.

منبع: مفید طب

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *