لکه ماه‌گرفتگی و درمان آن با لیزر

 لکه ماه‌گرفتگی و درمان آن با لیزر

تقریبا یک سوم مردم روی قسمت مشخصی از بدن لکه ماه‌گرفتگی  دارند. این لکه‌ها از نظر رنگ، شکل، بافت، و اندازه با هم متفاوتند و می توانند صاف، برجسته، مشخص، بزرگ، کوچک، بنفش کم رنگ، سیاه، قرمز، و یا آبی باشند.

فرقی نمی کند لکه ی ماه گرفتگی شما چه شکل، رنگ، و یا اندازه ای دارد و در صورتی که در جای مشخصی از بدن باشد ظاهری زشت خواهد داشت. حتی در بعضی موارد، لکه ی ماه گرفتگی بر روی اعتماد به نفس نیز تاثیر منفی خواهد گذاشت.  زمان آن فرا رسیده که دیگر نگران نباشید چرا که درمان ماه گرفتگی با لیزر در دسترس قرار گرفته است. این درمان برای شما و فرزندانتان معجزه می کند.

لکه ماه‌گرفتگی چیست؟

لکه ی ماه گرفتگی نوعی لکه بر روی بدن است که در صورتی رخ می دهد که بافت طبیعی بدن در ناحیه ای از پوست نمی تواند تشکیل شود. این لکه ها در زمان تولد بر روی پوست ظاهر می شوند و ممکن است دقیقا بعد از تولد و یا بعد از گذشتن مدت زمانی پس از تولد تشکیل شوند. بعضی از این لکه ها ممکن است با گذر زمان ناپدید و یا کوچک شوند ولی بعضی دیگر باقی می مانند.

انواع لکه‌های ماه‌گرفتگی

 لکه های ماه گرفتگی خونی
لکه های ماه گرفتگی پیگمان دار.

انتخاب بهترین درمان

چند راه درمانی برای لکه های ماه گرفتگی وجود دارند و بی خطر تلقی می شوند. با این حال، مردم به جای جراحی، به دنبال درمان با لیزر می باشند. روش درمان با لیزر بدون درد بوده و هیچ خطری ندارد. با این حال، این روش درمانی برای همه ی انواع لکه های ماه گرفتگی نبوده و باید در این موارد با پزشک خود مشورت کنید.

ماه گرفتگی

برای گرفتن بهترین تصمیم، مشاوره ی اولیه لازم است. در مشاوره ی اولیه، پزشک سوالاتی درباره ی سابقه ی پزشکی کرده و شما را به طور کامل معاینه کرده و لکه ی ماه گرفتگی را بررسی کرده و راه حل های احتمالی را به شما ارائه می دهد.

منبع: BLUE TOUCH  BEAUTY CENTER

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *