پنوپلاستی یا جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

 پنوپلاستی یا جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

بسیاری از آقایان همواره تصور می‌کنند که آلت تناسلی کوچکی دارند و این موضوع اعتماد به نفس آنان را کاهش می‌دهد اما در اکثر موارد این تنها تصور ذهنی فرد است زیرا با توجه به تحقیقات علمی اندازه مناسب آلت تناسلی در حالت نعوظ ۱۳.۱۲ سانتیمتر است و تنها ۲.۲۸ درصد از مردان زیر حد استاندارد قرار دارند. بسیاری از این افراد از بیماری‌هایی مانند آلت تناسلی دفن شده و یا آلت تناسلی پرده دار رنج می‌برند اما حتی آن دسته اندک نیز نباید نگران باشند چرا که امروزه با استفاده از پنوپلاستی یا جراحی‌های افزایش طول آلت تناسلی، این مشکل به راحتی قابل حل است.

جراحی بزرگ کردن آلت یا پنوپلاستی عملی است که به منظور بزرگ کردن دائمی آلت کوچک انجام می‌شود.

پنوپلاستی به روش‌های مختلفی انجام می‌شود

این روش جراحی با هدف افزایش طول آلت تناسلی انجام می‌شود. تکنیک‌های دیگر، مانند پیکر تراشی لیپو- لرزشی روی ناحیه شرمگاهی، جراحی پلاستیک پوست آلت و اسکروتال و پر کردن سر آلت، می‌توانند به روش‌هایی که همیشه مورد استفاده قرار می‌گیرند مرتبط باشند. در طی همان جلسه جراحی همچنین ممکن است یک فرآیند پیکر تراشی لیپو- پنو با استفاده از تکنیک ضد باز جذب (افزایش قطر آلت) با گرافت خالص انجام شود.جراحی بزرگ کردن آلت یا فالوپلاستی عملی است که به منظور بزرگ کردن دائمی آلت کوچک انجام می‌شود و نگرانی‌های جسمی و روانی آقایان را برطرف می‌کند. اکثر بیماران پس از این عمل اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند، دیگر هنگام نزدیکی نگران کوچک بودن آلت خود نیستند و با رفع مشکل آلت تناسلی لذت بیشتری از رابطه خود می‌برند.

قبل از جراحی بزرگ کردن آلت نیز باید مانند هر عمل زیبایی دیگری به دقت درباره عوارض، نتایج و اثرهای جانبی عمل تحقیق کرد و جراح مجرب و ماهری را انتخاب کرد که در زمینه انجام این جراحی از تجربه و دانش بالایی برخوردار باشد.

بخش‌های مختلف جراحی برزگ کردن آلت

افزایش طول آلت
عمل بلندتر کردن آلت بخشی از جراحی کامل بزرگ کردن آلت است. جراح بخشی از آلت، یعنی حدود یک سوم طول کل آن، را بیرون می‌آورد که داخل بدن پنهان شده است.
طول آلت در حالت کشیده شده با دست (SPL) با طول نعوظ ارتباط تنگاتنگ دارد و در واقع حداکثر طولی است که آلت هنگام نعوظ به آن می‌رسد. بلندی واقعی آلت راست شده غالباً کمتر از SPL است. برخی جراحان این نکته را بیان می‌کنند که اکثر آقایان فقط می‌خواهند طول آلت را هنگام شل و نیمه شق بودن افزایش دهند.
افزایش قطر آلت
جراح چربی گرفته شده از شکم یا باسن را برای قطور کردن آلت تزریق می‌کند تا سیلندرهای نعوظ آلت در زیر پوست پهن‌تر شود. به این ترتیب قطر آلت در سراسر بدنه و پشت آن در داخل بافت‌های عمقی داخل ناحیه درون شرمگاهی بیشتر می‌شود. موفقیت عمل قطور کردن آلت با استفاده از بافت بدن خود بیمار بیشتر از تزریق گرفت‌های دیگر است و نتایج عمل نیز دائمی است.

متقاضیان جراحی پنوپلاستی

پنوپلاستی یا جراحی افزایش طول آلت باید در نهایت دقت و احتیاط انجام شود، به خاطر داشته باشید که این عمل آخرین روشی است که متخصصین پس از امتحان درمان‌های دیگری مانند مشاوره و روانکاوی و روش‌های غیرجراحی به آن روی می‌آورند.

عمل افزایش طول آلت

جراح برای افزایش طول آلت با ایجاد کردن برشی در پایین شکم رباط‌های پایه آلت را قطع می‌کند. این رباط‌ها بلند شدن طبیعی آلت تناسلی را ممکن می‌کنند. سپس بافت بین استخوان شرمگاهی و آلت بلند شده قرار داده می‌شود.
جراح برش‌های طویل پیچیده‌ای را مانند V-Y پلاستی، Z پلاستی، M پلاستی و حتی ZZ پلاستی ایجاد می‌کند که همگی با توجه به شکل برش نامگذاری شده‌اند که جراح روی کشاله ران می‌کشد یا رویکرد محاظفه کارانه‌تری را برای ایجاد برش با چاقوی جراحی انتخاب می‌کند. یک نمونه از این برش‌های محاظفه کارانه برشی عرضی به طول یک اینچ است که به صورت افقی دقیقاً بالای پایه آلت ایجاد می‌شود. جای زخم ناشی از برش عرضی به اندازه برش‌های ذکر شده نیست.
مدت زمان عمل بزرگ کردن آلت به مورد خاص هر بیمار بستگی دارد و حدود چهار ساعت طول می‌کشد.

مراقبت پس از عمل

پس از عمل جراحی بزرگ کردن آلت از بیماران خواسته می‌شود تا به مدت حداقل ۶ هفته رابطه جنسی نداشته باشند. اگر بیمار به دقت توصیه‌های مربوط به مراقبت پس از عمل، از جمله دو هفته استراحت مطلق، را رعایت کند، دوران بهبود در اکثر موارد دردناک نخواهد بود. پانسمان پس از یک هفته برداشته می‌شود و بخیه‌ها نیز چون از نوع جذبی است نیازی به کشیدن ندارد. بیماران معمولاً فعالیت‌های طبیعی روزمره را پس از ۴ تا ۶ هفته ازسرمی‌گیرند، اگرچه برگشتن بافت به حالت طبیعی ۹ تا ۱۸ ماه طول می‌کشد.
بیماران ممکن است ناراحتی مختصری را در دوران بهبود تجربه کنند، اما کوچکترین دردی حس نخواهند کرد. در هر حال مسکن خوراکی برای آرام کردن درد تجویز می‌شود.
بیمار می‌تواند دستشویی برود و بنشیند و غذا بخورد، اما به غیر از این موارد اجازه حرکت ندارد و باید به پشت دراز بکشد. به بیماران توصیه می‌شود که تخت را با گذاشتن دو کتاب قطور زیر پایه‌های پایین تخت بالا بیاورند تا سر کمی پایین‌تر از بدن قرار بگیرد و به این ترتیب ورم بیشتر نشود.
ورم شدید اجازه نمی‌دهد خون کافی به پوست آلت برسد و در نتیجه با مرگ پوست و از بین رفتن پوست بدنه اندام تناسلی مواجه می‌شویم. اما اگر بیمار در حالت درازکش قرار بگیرد، این مشکل پیش نمی‌آید. اما اگر این عارضه پیش بیاید، می‌توان آن را با جراحی اصلاح کرد.
بیمار پس از گذشت دو هفته می‌تواند حرکت کردن را به تدریج در هفته سوم شروع کند. البته انجام هرگونه فعالیت شدید بدنی (باشگاه رفتن، دویدن و …)، رابطه جنسی از هر نوع و بلند کردن اشیاء سنگین‌تر از نیم کیلو تا شش هفته پس از جراحی مطلقاً ممنوع است.

عوارض جراحی پنوپلاستی

عوارض عمل‌های بزرگ کردن آلت (افزایش طول و یا قطور کردن) معمولاً اندک است و شامل عوارضی مانند عفونت و خونریزی می‌شود که پس از هر جراحی دیگری نیز احتمال بروز آنها وجود دارد. این عمل معمولاً هیچ اختلالی را در عملکرد، حس، نعوظ یا ادرار ایجاد نمی‌کند. اگرچه گرفت (پیوند) چربی دائمی است، اما نتایج تزریق چربی دائم نیست.
جمع شدن آلت به ندرت رخ می‌دهد، اما گاهی در اثر انقباض معمول جای زخم پیش می‌آید که با تمرین‌های کششی بافت همبند جای زخم که پس از عمل شروع می‌شود به خوبی مدیریت می‌شود. انجام ندادن این تمرین‌ها باعث می‌شود که تمام یا بخشی از افزایش طول به دست آمده از بین برود. در موارد نادر تولید آدرنالین اضافی به منقبض شدن آلت می‌انجامد.
آلت پس از عمل قطور کردن بسیار قرمز و متورم می‌شود. دوران بهبود نیز بیش از ۶ هفته طول می‌کشد.
زخم کوچکی پس از عمل بلند کردن آلت روی پایه شکم باقی می‌ماند که تنها اثر انجام جراحی است. این زخم نیز به سرعت التیام می‌یابد. آلت و کیسه بیضه پس از عمل افزایش طول آلت متورم است و فرو نشستن ورم مدتی زمان می‌برد.

نتایج

نتیجه عمل افزایش طول آلت دائمی است. اکثر مردان از نتیجه عمل هم به لحاظ زیبایی و هم به لحاظ عملکردی رضایت کامل دارند و نارضایتی احتمالی معمولاً به عمل تزریق چربی مربوط می‌شود. بسیاری از بیماران پس از مدتی تصمیم می‌گیرند که تزریق چربی یا جراحی دیگری را برای اصلاح بدشکلی آلت تناسلی انجام دهند.
منبع: نی نی بان

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *