سایت کلیکی ایرانی آرون تاو دارای نماد اعتماد

 سایت کلیکی ایرانی  آرون تاو  دارای نماد اعتماد

سایت‌های کلیکی جزو سایتهایی می باشند که به ازای مشاهده تبلیغات و انجام مینی جاب ها به شما پول پرداخت می کنند.دقت کنید سایتهای زیادی در زمینه کسب درآمد از کلیک فعال هستند که در این میان تعداد کلاهبرداران کم نیستند. سعی کنید قبل از شروع فعالیت در هر سایتی از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.سایت کلیکی آرون تاو یک سایت کلیکی جدید با نماد اعتماد می‌باشد.

در سایت کلیکی آرون تاو arvantav بابت هر کلیک مقداری درآمد کسب می کنید که قابلیت خرید اوراق مشارکت هم دارا می باشد.
شما در این سایت می توانید بابت دیدن هر تبلیغ کسب درآمد کنید و همچنین می توانید بابت خرید اوراق مشارکت بسته به نوع اوراق سود کنید و با خرید زیرمجموعه اجاره ای کسب درآمد بیشتری داشته باشید.
در این سایت شما می توانید روزانه با عضویت عادی تعداد مناسبی تبلیغ ببینید.
توجه داشته باشید برای دریافت کمیسیون از زیر مجموعه های خود هر ۲۴ ساعت بایستی تبلیغات استاندارد خود را مشاهده نمایید.

برای عضویت کلیک کنید

روش کسب درآمد از سایت آرون تاو

۱-مشاهده آگهی ها در سایت آرون تاوبه بخش کسب درآمد در قسمت منو سایت رفته و از قسمت مشاهده آگهی ها به دیدن تبلیغات بپردازید فراموش نکنید در انتهای هر تبلیغ تست تشخیص عدم ربات بودن را بدرستی انجام دهید.

۲-خرید اوراق مشارکت در آرون تاو

. روش کار اوراق مشارکت چگونه است؟
شرکت با مبلغ سرمایه گذاری های شما در بخش اوراق مشارکت کار و فعالیت اقتصادی انجام داده و سود اوراق های خریداری شده به صورت روزانه به حساب شما اضافه خواهد شد و در پایان دوره اصل سپرده اوراق مشارکت خود را دریافت خواهید کرد.
همچنین ممکن است شما به ازای خرید هر اوراق بسته ویژه تبلیغاتی نیز دریافت نمایید.اصل پول فقط در انتهای دوره اوراق به حساب شما اضافه خواهد شد.

۳- جذب زیر مجموعه

برای جذی زیر مجموعه میتوانید لینک زیر مجموعه گیری خودتان را که در منوی سمت راست قرار دارد براس دوستان خود بفرستید.در این صورت با مشاهده آگهل‌ها توسط آن‌ها شما پورسانت دریافت خواهید کرد.

برای عضویت کلیک کنید

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *