تصمیم هنرپیشه معرو ف هالیوود برای ازدواج مجدد

 تصمیم هنرپیشه معرو ف هالیوود برای ازدواج مجدد

ازدواج مجدد آنجلینا جولی دروغ یاواقعیت؟

بازیگر lشهور زهالیوود ن آنجلینا جولی پس از جدایی از همسر خود اکنون به فکر ازدواج مجدد افتاد.

آنجلینا جولی وبرذ پیت با وجود داشتن شش فرزند از یکدیگر جدا شدند. هر شش فرزند پس از طلاق پر سر و صدا نزد مادر خود زندگی می کنند.

. در حالی که براد پیت ۵۴ ساله این روزها هنوز هم بابت جدایی از آنجلینا ناراحت است و برای دیدن فرزندانش بی تابی می کند آنجلینا بر عکس زندگی شادی را در پیش گرفته است. این سوپراستار هالیوود به طور کامل براد پیت را پشت سر گذاشته و اکنون فقط به برنامه های جدید خود فکر می کند. یکی از این برنامه های جدید مردی بریتانیایی است، مردی که فعلا نامش افشا نشده اما گفته می شود موسس یک شرکت بازرگانی بزرگ در انگلیس است.

اخبار محرمانه حاکی از این است که جولی قصد ازدواج با این فرد نسبتا ناشناخته را دارد. او بابت حضانت فرزندانش خیالش راحت است چرا که در زمان طلاق حضانت قانونی آنها را بر عهده گرفت.

hollywoodlife همسر جدید جولی را مردی «خوش قیافه» توصیف می کند. اخبار دیگر حاکی از این است که این مرد دستی هم در سیاست بریتانیا دارد.

رازهای جولی یکی پس از دیگری آشکار می شوند. اکنون همه می خواهند بدانند این مرد کیست، مردی که شاید جولی به خاطر او براد پیت را رها کرده باشد.

آنجلینا بعد از جدایی از برد پیت اقذام به خریدن خانه ای حدید برای سر وسامان دادن به زندگی خود کردم است..

خانه‌ی.جدید هنرپیشه معروف هالیوودی آنجلینا جولی در لس انجلس واقع شده و از قضی بسیار هم گرانقیمت است. شایعاتی وجود دارد که خبر از ازدواج قریب‌الوقوع این ستاره با تاجری انگلیسی می‌دهند و شاید این تغییرات جدید نیز به همین دلیل صورت گرفته باشد. آنجلینا در این نقل و مکان دست روی عمارت بزرگ و باشکوه کارگردان نامی هالیوود «سیسیل ب. دمیل» (Cecil B. DeMille) گذاشته که در نوع خود تماشایی و قابل توجه است

فضای خانه کاملاً مناسب وضعیت کنونی این خانواده‌ی هفت نفره است. خانه‌ای با ۶ اتاق خواب، ده سرویس بهداشتی به علاوه حیاطی بزرگ، دلفریب و رویایی.انه سیسیل که این کارگردان مطرح تا زمان مرگ خود در سال ۱۹۵۹ در آن سکونت داشت، یکی از بهترین املاک لس انجلس به حساب می‌آید.

گردآوری وتنظیم:سایت روز اندیش

منبع:Hollywoodlife

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *