گلوریا هاردی بازیگر دو رگه به همراه بیوگرافی و تصاویر

 گلوریا هاردی بازیگر دو رگه به همراه بیوگرافی و تصاویر
گلوریا هاردی متولد ۱۱ بهمن دهه ۶۰ در فرانسه، بازیگر است. فارغ التحصیل مدرسه عالی خصوصی در رشته موسیقی است،در ادامه این مطلب با بیوگرافی این هنرمند آشنا خواهید شد.

بیوگرافی گلوریا هاردی

نام: گلوریا
نام خانوادگی: هاردی
تاریخ تولد:۱۳۶۰/۱۱/۱۱
محل تولد: فرانسه
تحصیلات : فارغ التحصیل رشته موسیقی
سالهای فعالیت: ۱۳۹۴ تا کنون
وضعیت تاهل:متاهل
نام همسر: ساعد سهیلی

کودکی گلوریا

زندگی شخصی

گلوریا هاردی متولد ۱۱ بهمن دهه ۶۰ در فرانسه، بازیگر است. فارغ التحصیل مدرسه عالی خصوصی در رشته موسیقی است، در ایران به کلاس های بازیگر رفته و حالا بازیگر شده و یک همسر مشهور هم در عرصه بازیگری دارد.

گلوریاخانواده

گلوریا دورگه ایرانی و فرانسوی متولد شهر بندری بوردو فرانسه است. بزرگ شده شهر پاریس و سوئد می باشد، پدرش فرانسوی و مادرش ایرانی و اصالتا شیرازی است اما می گوید هیچ وقت در خانه مادرم فارسی حرف نزده بود.

ازدواج و همسر

گلوریا هاردی در سال ۱۳۹۱ با ساعد سهیلی که به جشنواره فیلم پاریس رفته بود از طریق یک دوست مشترک با هم آشنا شدند و ازدواج کرد و سپس برای زندگی به ایران آمدند.

گلوریا هاردی و همسرش

بیوگرافی کوتاه از ساعد سهیلی

ساعد سهیلی متولد ۳۰ بهمن ۱۳۶۶ در مشهد فرزند نویسنده و کارگردان سینما سعید سهیلی است . وی فعالیت هنری خود را از سن چهارده سالگی با نقش کوتاهی در فیلم شب برهنه ساخته ی سهید سهیلی آغاز کرد همچنین فیلم بردار پشت صحنه در برخی کارهای پدرش بوده است. گشت ارشاد، متروپل و کلاشینکف از دیگر فیلم های این بازیگر است.

شروع بازیگری

علاقه گلوریا هاردی به بازیگری از فرانسه و چند کلاس کوتاه بازیگری شروع شد. گلوریا از سال ۹۳ با حمایت همسرش در کلاس های بازیگری آزیتا حاجیان شرکت کرد و در زمان سریال کیمیا از طریق خانوم حاجیان به این سریال معرفی شد. او در نقش رها در سال ۹۴ به شهرت زیادی در ایران رسید.

گلوریا هاردی

علاقه به ایران و فرانسه

از اینکه در ایران زندگی می کنم راضی هستم و ایران را دوست دارم هم ایران خانه من است و هم فرانسه؛ هر دو وطن من هستند اگر روزی تیم ملی ایران و تیم ملی فرانسه بازی کنند، من دوست دارم بازی مساوی شود. اگر در ایران بازی را تماشا کنم، طرفدار فرانسه می شوم و اگر در فرانسه بازی را ببینم، طرفدار ایران خواهم بود.

کارگردان مورد علاقه گلوریا هاردی

می گوید طرفدار بازی همسرم و فیلم های پدر شوهرم آقای سعید سهیلی هستم، و فیلم های اصغر فرهادی را خیلی دوست دارم او در بین بازیگران ایرانی بازی لیلا حاتمی را هم دوست دارد

مسلط به ۵ زبان

او قبل از ازدواج اصلا فارسی بلد نبوده، اما علاقه زیادی به یادگیری زبان های مختلف دارد، به زبان‌های آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی، فرانسوی و فارسی صحبت می کند.

گلوریا هاردی

آثار گلوریا هاردی

سریال کیمیا   ۱۳۹۴

سرباز          ۱۳۹۷

پسرکشی    ۱۳۹۸

مافیا          ۱۳۹۹

منبع: ساعد نیوز

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *