بازیگران پایتخت ۷ و تغییرات پیش آمده در انتخاب بازیگران

 بازیگران پایتخت ۷ و تغییرات پیش آمده در انتخاب بازیگران
 هفته گذشته خبرهایی از آغاز پیش تولید پایتخت ۷ منتشر شده بود و خبرهای تازه ای از حضور و حذف برخی از بازیگران این سریال به گوش میرسد. این سریال به احتمال زیاد در نوروز ۱۴۰۰ پخش خواهید شد.

انتخاب بازیگران پایتخت ۷ در هاله ای از ابهام

سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری، یکی از سریال های دنباله دار و پرطرفدار تلویزیون است که تابحال شش فصل موفق را پشت سر گذاشته است.

پایتخت 7

خبرهایی از ساخت فصل هفتم سریال پایتخت و آغاز پیش تولید این سریال به گوش میرسد که با اتفاقاتی جدید در انتخاب بازیگران همراه است.

پایتخت 7

 حذف سارا و نیکا  و بازگشت بابا پنجعلی 

خبرهای مربوط به ساخت پایتخت ۷ در حد احتمال است و هنوز اخبار رسمی از این مجموعه تلویزیونی منتشر نشده است.

در خبرهای مربوط به فصل هفتم سریال پایتخت، به بازگشت بابا پنجعلی به این سریال و حذف سارا و نیکا به دلیل حواشی چند وقت اخیر آنها در فضای مجازی اشاره هایی شده است که باید منتظر رد یا تایید این احتمالات از سوی عوامل پایتخت ماند.

مهران احمدی بازیگر نقش بهبود که فصل گذشته به این سریال بازگشت هم در یک گفتگو از ساخت پایتخت ۷ اظهار بی اطلاعی کرد و عنوان کرد که اگر خبری هم از ساخت این سریال باشد من در جریان نیستم و شاید اصلا در پایتخت ۷ حضور نداشته باشم.

سریال پایتخت روایتگر داستان هایی متفاوت از یک خانواده مازندرانی است که اولین بار در نوروز ۱۳۹۰ روی آنتن شبکه یک سیما رفت و ششمین فصل این سریال نوروز ۹۹ پخش شد.

محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، سارا و نیکا فرقانی، علیرضا خمسه، بهرام افشاری، مهران احمدی، مصطفی و مجتبی بلال حبشی، سلمان خطی و… شخصیت های اصلی قصه سریال پایتخت را تشکیل میدهند.

منبع: نمناک

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *