یک دقیقه بیشتر وعصر خانواده برنامه‌هایی به مناسبت شب یلدا در شبکه ۲

 یک دقیقه بیشتر وعصر خانواده برنامه‌هایی به مناسبت شب یلدا در شبکه ۲

سینماپرس: به مناسبت شب یلدا، برنامه‌های ویژه ای از جمله  یک دقیقه بیشتر وعصر خانواده به روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

به گزارش  سایت روز اندیش به نقل از  سینماپرس؛ «یک دقیقه بیشتر» عنوان ویژه برنامه ایست که به مناسبت شب یلدا در دو بخش ویژه با حضور مهمانان مختلف روانه آنتن می شود.

خصوصیات ویژه برنامه یک دقیقه بیشتر

این برنامه میزبان مهمانان مختلفی است که بخش اول توسط مخاطبان از میان حوزه‌های مختلف ورزش، فرهنگ و هنر مثل موسیقی، سینما، تئاتر انتخاب می شوند و در بخش دوم خوانندگان، بازیگران سریال های پرمخاطب، یکی از مادران شهدای حرم و … مهمان برنامه می شوند.

فواد صفاریان پور کارگردان این برنامه است و مژده لواسانی اجرای این برنامه را بر عهده دارد.

«یک دقیقه بیشتر» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان که پنجشنبه ۳۰ آذر ماه ساعت ۲۰:۰۰ و ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.

همچنین برنامه «عصر خانوده» به مناسبت شب چله (پنجشنبه ۳۰ آذر ماه) میزبان خانواده هایی از اقوام مختلف است تا بدین ترتیب به شناخت بیشتر فرهنگ، آداب و رسوم مختلف ایرانی در شب یلدا بپردازد. افزون بر این استفاده از موسیقی های محلی، گزارش های ویژه و حضور مهمانانی از حوزه های مختلف فرهنگ، هنر، سینما، ورزش و …. از دیگر بخش های این برنامه است.

برنامه «عصر خانواده» کاریست از گروه خانواده به تهیه کنندگی علی اصغر کریمی و با اجرای گیتی خامنه، محمودرضا قدیریان و ثریا بناکار که به صورت ثابت از شنبه چهارشنبه ساعت ۱۸:۰۰ روانه آنتن می شود.

منبع :سینما پرس

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *