خانه / مد روز / لباس مناسب آقایان چاق وتکنیک‌های لباس پوشیدن آن‌ها
لباس مناسب آقایان چاق

لباس مناسب آقایان چاق وتکنیک‌های لباس پوشیدن آن‌ها

لباس مناسب آقایان چاق داشتن چه نوع لباسی است؟  لباس  مناسب، فارغ از فرم بدن،به ایجاد تصویر اولیه ی خوب از فرد در نظر سایرین کمک می کند.

اصول لباس پوشیدن آقایان و لباس مناسب آقایان چاق

اضافه وزن به این معنا نیست که باید شیک پوشی را فراموش کنید. می توانید در عین چاق بودن شیک هم باشید. فقط کافی است به برخی جزئیات و نکات توجه کنید.

۱_ لباس‌هایی بپوشید که کاملا اندازه شما هستند .لباس های بیش از حد تنگ فقط چربی ها و انحناهای بدن شما را بیشتر به چشم می آورندو لباس های گشاد شما را نه تها لاغر نشان نمی دهند، بلکه بزرگ تر و چاق تر به نظر می رسید.

۲_مناسب فصل لباس بپوشید

۳_ شلوارهای راسته و بدون پلیسه بپوشید، شلوار راسته شما را صاف نشان می دهد

۴- لباس های بلندتر بدن شما را کشیده تر نشان می دهند

۵_ به جای یقه های گرد، لباس های یقه هفت بپوشید

۶_لباس راه راه عمودی بپوشید

۷_ لباس های بیش از حد گشاد نخرید. این لباس ها ظاهری شلخته به شما می دهند.لباسی که دو سایز از شما بزرگ تر است،در شانه و گردن برای شما بزرگ است و در نتیجه از دو طرف آویزان می شودکه حتی باعث چاق تر به نظر رسیدن شما می شود.اصول لباس پوشیدن آقایان

۸_ لباسی را بیابید که برای بزرگ ترین قسمت بدن شما اندازه است، و بقیه ی قسمت ها را به دست خیاط بسپارید.اگر سایز شلواری برای شکم شما خوب است، اما در قسمت ران پا گشاد است،بهتر از این است که شلواری را بخرید که در ران پا تناسب دارد اما به علت تنگی پهلوی شما را نشان می دهدو زیر شکمتان بسته می شود. پس بهتر است شلواربزرگ تر را بخرید و توسط خیاط پاچه ی شلوار را تنگ تر کنید.

تکنیک های لباس پوشیدن آقایان چاق

۱_ لباس های گشاد خود را تنگ کنید و از لباس های هم اندازه تان استفاده کنید

۲_ مناسب فصل لباس بپوشید. برخی از مردان به دلیل داشتن پهلو و شکم از پوشیدنتی شرت و لباس های نازک در تابستان حذر می کنند. این کار فقط توجهات را به سمت شما جلب می‌کند.

۳_از افزودن لایه به خود در لباس جلوگیری کنید. استفاده از بادگیر، پارچه های ضخیم،شلوارهای بگی، ژاکت با جیبی در جلو وژاکتهای دو لایه شما را بزرگ تر نشان می دهند.

۴_ لباس های بلندتر را انتخاب کنید. اینلباسها بدن شما را کشیده تر نشان می دهند.در صورت امکان لباس یا کتی را انتخاب کنید که از باسن پایین تر می رود.کت های کوتاه فقط گردی شکم شما را گرد تر می کنند.

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

لباس مناسب دانشگاه

لباس مناسب دانشگاه برای اشخاص شیک و متشخص

همزمان با آغاز پاییز و بازگشایی مدارس و دانشگاه ها بسیاری از کسانی که موفق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.