سه شنبه , فروردین ۷ ۱۳۹۸
خانه / مد روز / کفش‌های بچگانه وتوصیه‌های مهم در موقع خرید کفش برای کودکان خود
کفش‌های بچگانه

کفش‌های بچگانه وتوصیه‌های مهم در موقع خرید کفش برای کودکان خود

اگر شما قصد دارید برای کودکان خود کفش بخرید باید بدانید که آنها در سن رشد هستند و بسیار آسیب پذیر می باشند بنابراین در خرید کفش‌های بچگانه سعی کنید  کفش مناسب برای قلب دوم کودکانخود انتخاب کنید.

 کفش نقش گرم نگه داشتن پاها و زیبایی را دارد ولی بعد از اینکه کودکان به مرحله راه رفتن رسیدند باید کفش مناسبی را برای آن ها انتخاب کرد.
در انتخاب کفش برای کودکان خود توجه داشته باشید که از مدل کفش بچه گانه مناسبی استفاده کنید که علاوه بر اینکه زیبا هستند استاندارد هم باشند و مشکلی برای پاهای کودک شما به وجود نیاورند.

کودکان در حال رشد هستند و پاهای آن ها نیز در حال شکل گرفتن است بنابراین باید با دقت زیادی کفش آن ها را انتخاب کنید تا سلامت پاهای کودکان شما به خوبی حفظ شود

نکاتی برای خرید کفش‌های بچگانه

برای کودک خود از مدل کفش بچه گانه استفاده کنید که دارای بند و چسب است تابتوانید با استفاده از بند و یا چسب کفش را متناسب با پای کودک خود کنید.
اگر کودک شما به سنی رسیده است که خودش می تواند کفش بپوشد حتما برای کودک خود کفش چسبی راخریداری کنید زیرا بستن بند کفش برای کودکان دشوار است.به هیچ وجه کفش نوک تیزکه فقط ظاهر زیبایی دارند را برای کودکان خود خریداری نکنید زیرا این نوع کفش ها پاهای کودک شما رافشار می دهند و باعث می شوند تا در انگشتان پا کودک شما انحراف ایجاد شود.
توجه داشته باشید کفش هایی را که برای خریدن انتخاب  کنید  که سر آن ها گرد ویا چهار گوش باشد.

کفش هایی را بخرید که کف آن ها محکم است و رویه آن ها نیز نرم است.برای این که تشخیص دهید کفش دقیقا اندازه پا کودک شما است باید دو لنگه از کفش را پای کودکخود کنید تا چند قدم با آن ها راه برود و بسیار دقت داشته باشید که در هنگام راه رفتنکفش از پای کودک شما خارج نشود.
با انگشت جلوی کفش را لمس کنید انگشتان پای کودک شما نباید بیشتر از یک سانتی متر از جلوی کفشفاصله داشته باشند.جنس مدل کفش بچه گانه بهتر لست چرم و یا کتانیباشد.

کفش بچه گانه ساق بلند

سعی کنید برای فصل زمستان برای کودک خود کفش ساق بلند خریداری کنید زیرا کفش ساق بلند به پاهای کودک شما می چسبد و در گرم نگه داشتن پای کودک شما بسیار موثر است.

گردآوری وتنظیم:سایت روزاندیش

منبع:پرشین وی

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

فشن شوی معلولان

برگزاری فشن شوی معلولان در تهران

برای نخستین بار در اوایل اسفند امسال مدل‌های مرد و زنی که ناتوانی جسمی دارند، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.