رنگ‌های ترند لباس

رنگ‌های ترند لباس در سال ۲۰۲۰ در بهار و تابستان

رنگ‌های ترند لباس امسال بسیار متنوع هستند، از رنگ‌های جیغ مانند قرمز اسکارلتی روشن گرفته تا رنگ سبز آبی و رنگ‌های روشن‌تر و آرام‌تر مانند بژ و زرد کره‌ای همه ترند هستند. در ادامه با تعدادی از رنگ‌های  ترند در بهار و تابستان امسال آشنا خواهید شد

رنگ‌های ترند لباس در سال ۲۰۲۰:

قرمز- نارنجی تند

رنگ آتشین سرخ و نارنجی تند، پرانرژی و گرم یکی از رنگ هایی است که می تواند اعتماد به نفس بالای شخص را برساند و  قطعا رنگی بسیار چشمگیر خواهد بود.

رنگ قرمز مایل به نارنجی

صورتی مرجانی

رنگ مرجانی روشن، یک رنگ گرم و جذاب است. رنگ مرجانی درخشش خاصی دارد و می تواند به تنهایی زیبا و خاص باشد. این رنگ از رنگ های زنانه بهار سال ۲۰۲۰ است که در ران وی امسال به نمایش کشیده شده و  به عنوان یک رنگ گرم و احساسی توصیف می شود.

رنگ مرجانی

رنگ آبی جین محو

این طیف رنگ آبی، مطمئن و قابل اتکاست چرا که به راحتی با همه رنگ‌ها نیز قابل ست شدن است. این رنگ همچنین می توان نمادی از آرامش و راحتی باشد و به خصوص اگر با رنگ های برجسته و روشن ست شود جلوه شیکی پیدا می کند.

رنگی آبی جین محو

زرد زعفرانی

رنگ روشن زرد- نارنجی قطعا می تواند استایل شما را در جهت مثبتی چشمگیر کند. در فشن شوهای بهار و تابستان ۲۰۲۰  این رنگ را به صورت انفرادی به کار برده بودند.

لباس زرد زعفرانی

رنگ سبز آبی روشن

بهار سال گذشته رنگ های سبز پسته ای و سبز لیمویی از رنگ های پرطرفدار بود. ولی در بهار ۲۰۲۰، رنگ سبز سرد مثل سبز دریایی محبوبیت بیشتری دارد. این رنگ که در فشن شوهای مربوط به بهار و تابستان ۲۰۲۰ نیز مشاهده شد از رنگ های غیرقابل پیش بینی محسوب می شد.
سبز آبی اگر با رنگ صورتی ست شود، یکی از زیباترین استایل های روشن بهاری را شکل می دهد.

لباس سبز آبی

رنگ سفید

مطمئنا هیچ استایل بهاری و تابستانی بدون  رنگ سفید معنی پیدا نمی کند!در کالکشن های بهار و تابستان ۲۰۲۰ هم شاهد مدل هایی سر تا پا سفید پوش بودیم که این رنگ را با  طیف های رنگی مختلف پوشیده بودند. یکی از بهترین ویژگی های رنگ سفید این است که با همه رنگ‌ها ست می‌شود.

لباس سفید

منبع:مد وان

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

خرید لباس بچه‌گانه

فاکتورهای مهم برای خرید لباس بچه‌گانه

اگر قصد خرید لباس برای فرزند دلبندتان را دارید  حتما این نکات مهم را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.