از مد افتاده‌ها

از مد افتاده‌ها در دکوراسیون داخلی منزل

سبک های دکوراسیون داخلی در آستانه ی ورود به دهه ی جدید میلادی به وسیله کارشناسان دکوراسیون در حال تغییرات زیادی هستند تا گرایش های رایج چیدمان فضای داخلی در دهه های گذشته را از میدان خارج کنند و جایگزین های تازه ای برای آن ارائه دهند. احتمالا زمان آن رسیده که دکور خانه های خود را کمی تغییر دهیم و آماده  ورود به دهه جدید باشیم، برای این کار بهتر است بدانیم که از مد افتاده‌ها در سبک‌های دکوراسیون سال ۲۰۲۰ چه سبک و رنگ‌هایی هستند و همچنین  مبلمان و سبک های دکوراسیونی محبوب و مدرن کدامند؟

۱-از مد افتاده‌ها

رنگ صورتی کم رنگ

باید قبول کرد هر رنگی دوره ی خود را دارد. اگر قصد خرید و یا تعویض لوازم منزل را دارید بهتر است تا می توانید از تنالیته صورتی دوری کنید،

لامپ‌های حبابی

لامپ های حبابی دیگر به اندازه ی سال های گذشته جذابیتی ندارند و حتی تا حدودی خسته کننده نیز شده اند.

رنگهای خنثی و خاکستری

دیوارهای خاکستری تیره و  خنثی در یک دهه گذشته رایج‌ترین رنگ‌ها برای مدرن جلوه کردن سبک دکوراسیون داخلی بودند، حالا اما کم کم پالت رنگی گرم تری مانند زرد اخرایی و عسلی کم رنگ جانشین دیوارهای تیره رنگ می شوند.

رنگ خاکستری و خنثی

ساعت‌های گرد و سایز بزرگ

در اولین دهه ۲۰۰۰ ساعت‌های بزرگ گرد در همه جا مد شده بود اما اکنون بهتر است آن‌ها را فراموش کنید.. و در دکوراسیون جدید از آن‌ها استفاده نکنید.

مبل‌های چرمی

مبلمان چرمی در دهه هفتاد میلادی بسیار رواج داشتند و در سال ۲۰۰۰ با بازگشتی به دنیای دکوراسیون داخلی محبوبیت دوباره یافتند،اما دیگر زمان آن رسیده که آن‌ها را کنار بگذارید.

گلهای مصنوعی

گلهای مصنوعی هیچوقت طراوت و تازگی گل‌های طبیعی را ندارند بنابراین بهتر است در دکوراسیون منزل جدید از آن‌ها استفاده نکنید.

۲-مد شده‌ها

رنگ‌های زرد کم رنگ و سبز نعنایی

رنگ‌هایی مانند زرد کم رنگ یا سبز نعنایی جایگزین های خوبی برای سال جدید هستند و برای ترکیب با سایر مبلمان دست شما را باز می گذارند.

رنگ‌های دکوراسیون داخلی

مبل‌های مخملی

 مبل و صندلی های راحتی مخملی با رنگ های سبز، آبی کلاسیک و بنفش پر رنگ می توانند فضای کاملا جدیدی را در نشیمن خانه شما ایجاد کنند.

مبل‌های مخملی

گل‌های طبیعی

در سال ۲۰۲۰ تا می‌توانید گل و گیاه طبیعی داشته باشید.زیرا سرسبزی و تازگی آن‌ها باعث احساس شادی و سر زنده‌گی در شما می‌شود.

گلهای طبیعی

منبع: چیدانه

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

خرید لباس خواب

آشنایی با نکات لازم هنگام خرید لباس خواب

 پوشیدن لباس خواب مناسب  یکی از مواردی است که می‌تواند کیفیت خواب را بهبود بخشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.