ناخن ها همیشه نقش مهمی در زیبایی و مرتب بودن ما دارند و در تکمیل استایل مان تاثیر گذار هستند . اگر کمی اهل دنیای مد و فشن باشید می دانید که عالوه بر لباس ها و رنگ ها ، لاک ناخن و طراحی آن هم برای خودش ترند دارد ؛ ترند ناخن در سال ۲۰۲۰ هم بسیار زیبا است و از رنگ سال هم غافل نشده است.

ترند در لغت به معنای روند می باشد و در .مد به معنای افزایش یافتن و فراگیر شدن است. در دنیای مد، حدودا هر سه ماه یک بار فاکتور های اجتماعی، که مهم ترین آن ها طرز پوشش افراد است، عوض می شوند. بدین معنا که پوشش های جدیدی به اصطلاح مد می شوند. در دنیای فشن، به این روند مد، ترند می گویند.

مد و ترند تفاوت هایی با هم دارند. به این صورت که مد، شامل مواردی است که در حال حاضر مورد توجه هستند. اما ترند شامل مواردی می شود که در آینده نزدیک فراگیر خواهند شد. به این صورت که ترندها به احتمال زیاد در آینده نزدیک به مد تبدیل می شوند. البته این قضیه ۱۰۰ درصدی نیست. در ادامه ابن مطلب می‌خواهیم رنگ ناخن‌های ترند بهار ۲۰۲۰ را به شما معرفی کنیم.

رنگ ناخن‌های ترند بهار ۲۰۲۰

۱) رنگ ناخن متالیک

رنگ ناخن متالیک از نمونه رنگ ناخن های ترند بهار ۲۰۲۰ می باشد. با براق کردن و جلا دادن به ناخن ها زیبا تر بنظر می رسید . می توانید ناخن هایتان را طراحی کنید. رنگ لاک متالیک همیشه در ترند رنگ لاک وجود دارد و از مد نمی افتد.

۲) رنگ ناخن پاستلی

از رنگ زرد تا آبی که رنگ سفید در آن بیشتر دیده می شود را رنگ پاستلی می گویند که از رنگ های پاستلی تنها در فصل بهار استفاده می کنند. رنگ های پاستلی برای لاک، جذابیت فراوانی دارد. این رنگ های شاد که نشانی از بی پروایی دوران جوانی است بر روی هر رنگ پوستی با هر مدل ناخنی زیبا بنظر می رسد.

۳) رنگ ناخن آبی

رنگ ناخن‌های ترند

 

رسیدیم به رنگ سال ۲۰۲۰ که می توانیم به دلخواه از تنالیته های مختلف آبی استفاده کنیم. اگر نمیدانید کدام تناژ آبی را انتخاب کنید، می توانید مقاله آینده ما که در مورد انواع تنالیته رنگ آبی را مطالعه کنید.

۴)طراحی ناخن دهه ۸۰

طراحی دهه ۸۰ میلادی به این صورت بوده است که با یک خط روی ناخن با رنگ های متفاوت می کشیدند که این طراحی در ترند های دیگر هم مشاهده می شد. ابتدا یک رنگ ثابت به همه ناخن های تان بزنید و زمانی که خشک شد با قلم لاک طراحی یک خط رنگی روی ناخن تان بکشید. این مدل طراحی را می توانید در این روز های قبل بهار هم امتحان کنید.

۵)طراحی ناخن آمبره

ترند آمبره بسیار فراگیر شده. آمبره در آراستن مو، لب و حالا هم ناخن وجود دارد. تکنیک سایه‌دار کردن یکی از انتخاب‌های بی چون و چرای خانم‌های طرفدار مد و زیبایی است. ناخن‌های خود را نیز با این مدل جذاب و جدید هماهنگ کنید!

 

۶)مدل طراحی فرانسوی

به جای داشتن نوک ناخن هلالی خسته کننده در بهار ۲۰۲۰ می توانید ناخن هایتان با مدل و طرح های جدید مانیکور کنید . ناخن های قلبی شکل ، فرنچ دوتایی از ترند های امسال است. طراحی فرانسوی به این سبک که نوک ناخن تان را به یک رنگ دیگر رنگ کنید.