خانه / مد روز / رنگ سال ۲۰۲۰ یا ۱۳۹۹چه رنگی است؟
رنگ سال 2020

رنگ سال ۲۰۲۰ یا ۱۳۹۹چه رنگی است؟

حتما شما هم با موسسه پنتون آشنایی دارید. این موسسه هر سال رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب می کند. در واقع این موسسه با توجه به شرایط فرهنگی و نیاز جهان در هر سال، رنگ سال را انتخاب می کند و امسال نیز رنگ آبی کلاسیک را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۰ معرفی کرده است.

 رنگ سال یک شِید رنگ است و در واقع مجموعه ای از رنگ ها توسط موسسه پنتون به عنوان رنگ های سال معرفی می شوند اما یک رنگ به صورت متمایز معرفی می شود و ز آن رنگ در صنایع مختلف مانند طراحی داخلی منازل، طراحی لباس و … بیشتر استفاده می کنند.

خصوصیات رنگ آبی کلاسیک

همانطور که در بالا اشاره شد، در سال ۲۰۲۰ رنگ آبی کلاسیک به عنوان رنگ سال شناخته شده است. این موسسه می گوید رنگ آبی کلاسیک (شماره رنگ ۱۹-۴۰۵۲) القا گر احساس آرامش و اعتماد به نفس است. همچنین معتقدند که رنگی کاربردی است که همه به راحتی با آن ارتباط بر قرار می کنند و می توانند در زندگی خود ( چه در رنگ لباس ها و چه در رنگ وسایل منزل و … ) از آن استفاده کنند. از دیگر مزایای رنگ سال ۲۰۲۰ کمک به تمرکز و کمک به تمرکز مجدد افکار به ویژه با توجه به پیشرفت های شتاب بخش فناوری است.

این موسسه می گوید سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی رنگ سال بود که بازتابی از احساس سرزندگی و شادابی بود و امسال رنگ آبی بازتابی از آرامش و صلح خواهد بود.

به گفته موسسه پنتون، این رنگ اکنون در صنایع زیادی کار خود را آغاز کرده مانند سالن های زیبایی (برای آرایش ناخن ها، سایه و …)، صنایع پارچه سازی ( تولید انواع پارچه با رنگ سال)، طراحی داخلی ( رنگ دیوار و اکسسوری مربوط به منازل) و …

اما از این موضوع قابل نشویم که این رنگ تنها رنگ سال ۲۰۲۰ نیست بلکه رنگ های دیگری نیز برای امسال انتخاب شده اند. رنگ هایی مثل زرد روشن، زعفرانی و …

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

عکس‌های کیم کارداشیان

عکس‌های کیم کارداشیان و همسرش روی مجله هاربر بازار

کیم کارداشیان یکی از پرطرفدارترین هالیوودی هایی است که با کانیه وست ازدواج کرده است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.