بزرکن شان دادن اتاق خواب

بزرگ نشان دادن اتاق خواب با ترفندهای ساده

همه ما عاشق زندگی در یک خانه بزرگ هستیم! بهرحال، این طور که بنظر می رسد این مسئله موضوع بسیار دوری برای بسیاری از افراد می باشد. اگر درخانه‌ای زندگی می‌کنید که اتاق خواب گوچکی دارد با ما همراه باشید که با چند روش برای بزرگ نشان دادن اتاق خواب آشنا شوید که با بکار گیری آنها می‌توانید اتاق خواب کوچک خود را به یک اتاق خواب بزرگ تبدیل کنید.

روش‌های ساده برای بزرگ نشان دادن اتاق خواب

۱- از آینه استفاده کنید

بله، ما عاشق این هستیم که خودمون رو در آینه ببینیم! اما، تا به حال به استفاده از یک پانل شیشه ای بزرگ بر روی دیوار اتاق خواب خود فکر کرده اید؟ آینه نور را منعکس می کند و باعث می شود که منزل شما بزرگتر بنظر برسد. این تنها یک ترفند بصری است. حتما تا به حال وارد فروشگاه های کوچکی شده اید که از آینه های قدی و بزرگ استفاده نموده اند. این رمز نشان دادن ظاهری بزرگ در نگاه اول به محیط هست.

 بزرگ نشان دادن اتاق خواب

توجه به سقف اتاق خواب

اتاق خواب کوچک فضای کمی برای دکوراسیون دارد و با چیدن سرویس خواب دیگر فضای زیادی باقی نمی ماند. اما این جمله خیلی بد بینانه نظر می رسد. یک ایده خوب برای دکوراسیون سقف اتاق خواب.  با بکار گیری یک لوستر زیبا، لامپ کاری شیک و نور پردازی تمیز باعت خواهید شد که چشم ها نا خودآگاهانه به سمت بالا حرکت کنند و این باعث می شود اتاق خواب شما تنها محدود به دیوار های کناری اتاق خوابتان نباشد.

 بزرگ نشان دادن اتاق خواب

رنگ سفید را به طور یکپارچه استفاده کنید

مطمئنا از تاثیر مثبتی که رنگ سفید می تواند در دکوراسیون اتاق خواب داشته باشد، نمی توانید چشم پوشی کنید. وقتی در رنگ آمیزی دیوارها، سقف، کف اتاق، مبلمان، تخت خواب‌ها و دیگر لوازم اصلی اتاق از رنگ سفید استفاده نمایید، به شکل عجیبی فضای اتاق برایتان دلبازتر و وسیع تر به نظر خواهد رسید. البته بایستی علاوه بر ویژگی های کاربردی رنگ ها به هماهنگی و نحوه قرارگیری آنها در کنار یکدیگر نیز توجه نمایید. به همین دلیل برای آنکه فضای اتاق خواب بیش از اندازه سرد و بی روح نباشد، از رنگ های گرم نیز در برخی گوشه و زوایا می توانید استفاده نمایید.

بزرگ نشان دادن اتاق خواب 

۴- کمد دیواری های سرتاسری برای اتاقتان بسازید

استفاده از کمد دیواری هایی که کل سطح دیوار را می پوشانند و از کف اتاق تا سقف ساخته می شوند، بهترین راهکار ممکن برای نظم دادن به محیط و جا دادن وسایل اضافی در اتاق است. به ویژه اگر طرح به کار رفته برای این کمدها به گونه ای باشد که با سادگی هر چه تمام تر چندان در مرکز توجهات قرار نگیرند، بسیار بهتر است. برای این منظور می توان از رنگ های کاملا هماهنگ با رنگ دیوارهای اتاق استفاده کرد و در عین حال طرح هایی ساده برای درب های کمد و دستگیره های آن برگزید.

بزرگ نشان دادن اتاق خواب

چیدمان هوشمندانه

چیدمان وسایل در اتاق خواب کوچک از جمله مشکلاتی است که با آن رو به رو هستیم. بر روی چیدمان عمودی وسایل در کنار سرویس خواب خود بسمت نور کار کنید تا با این کار هم وسایلتان را تزئین و هم یک محیط شادی را فراهم آورید. از استفاده نمودن وسایل بزرگ خودداری کنید. اتاق خواب هم می تواند با یک حرکت هوشمندانه به یک اتاق کار شیک تبدیل شود.

بزرگ نشان دادن اتاق خواب

منبع: دیجی چوب

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

از مد افتاده‌ها

از مد افتاده‌ها در دکوراسیون داخلی منزل

سبک های دکوراسیون داخلی در آستانه ی ورود به دهه ی جدید میلادی به وسیله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.