خانه / ورزشی / مشکل برانکو و مسلمان بر سر چه بود؟
مشکل برانکو و مسلمان

مشکل برانکو و مسلمان بر سر چه بود؟

مدت‌‌هاست  که همه متوجه مشکل  برانکو و مسلمان  شده‌اند ورابطه بین آن دو شکرآب شده و هرقدر هم که دو طرف این موضوع را تکذیب کنند ولی از رفتار هر دو طرف کاملاً می‌توان این موضوع را برداشت کرد که مشکلی میان آنها هست.

به گزارش سایت روزاندیش به نقل از  افکارنیوز، مدت‌‌هاست رابطه برانکو و مسلمان شکرآب شده و هرقدر هم که دو طرف این موضوع را تکذیب کنند ولی از رفتار هر دو طرف کاملاً می‌توان این موضوع را برداشت کرد که مشکلی میان آنها هست.

لو رفتن دلیل مشکل برانکو و مسلمان در فضای مجازی

اخیراً در فضای مجازی دلیل این مشکل لو رفته است و دوستداران مسلمان و برانکو به طور مشترک یک داستان را تعریف می‌کنند: «برانکو و محسن مسلمان اختلاف‌شان از زمانی شروع شده که برانکو از مسلمان خواسته تمرکزش را بگذارد روی فوتبال و حرفه‌ای‌تر باشد و از حاشیه دوری کند که با واکنش محسن مسلمان همراه شده و در جواب برانکو گفته: زندگی خودم هست و مهم اینه که به موقع سر تمرین می‌رسم!»

طرفداران برانکو با نقل کردن این دیالوگ مدعی هستند بازیکن تحت هیچ شرایطی حق ندارد با سرمربی خود این‌گونه صحبت کند و برانکو به درستی به این بازیکن تذکر داده است. دوستداران مسلمان هم همین گفت‌وگو را تأیید کرده‌اند و البته مدعی هستند سرمربی حق ندارد به حریم خصوصی بازیکنش ورود کند و مهم این است که مسلمان در تمرینات حضور دارد و بدون تأخیر و بدون بی‌انضباطی دستورات برانکو را انجام می‌دهد.

منبع:افکارنیوز

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

لیگ قهرمانان آسیا

زمان بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد

بازی سرنوشت‌ساز پرسپولیس – الدحیل که بازی برگشت دو تیم در تهران خواهد بود، ۲۷ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.