خانه / علمی / فرچه دستشویی هوشمند تولید شد
فرچه دستشویی هوشمند

فرچه دستشویی هوشمند تولید شد

شرکت لومی فرچه دستشویی هوشمند تولید کرده که خود را به طور خودکار ضدعفونی می کند و قادر به پاکسازی محیط اطراف از تمامی آلودگی ها با استفاده از اشعه ماوراء بنفش است.

به گزارش سایت روزاندیش به نقل از مهر : دستشویی و حمام از جمله نقاطی از منزل است که احتمال وجود انواع آلودگی ها در آن وجود دارد و معمولا با استفاده از فرچه های عادی نمی توان به خوبی و با دقت این نوع محیط ها را تمیز کرد.

ویژگی‌های فرچه دستشویی هوشمند

فرچه دستشویی هوشمند لومی نه تنها قادر به شناسایی و پاک کردن انواع آلودگی ها در محیط های مذکور است، بلکه می تواند محل نظافت شده را ضدعفونی هم بکند. این فرچه دارای یک سر قابل تعویض است که در سر آن یک لامپ ضدعفونی کننده ماوراء بنفش نصب شده که با تاباندن این نور به جهات مختلف تمامی میکروب ها و ذرات آلاینده را از بین می برد. نحوه تابش نور این فرچه به گونه ای است که که هیچ زاویه از دستشویی یا حمام را بدون نظافت باقی نمی گذارد.

این فرچه دارای یک دریچه تخلیه هم هست که باعث می  شود رطوبت و آب آن به سرعت تخلیه شده و فرچه به زودی خشک شده و برای استفاده مجدد آماده شود. مخزن تبخیر مخفی این فرچه هم خروج تمامی آب باقی مانده را تضمین می کند.

فرچه یادشده با نصب یک باتری کوچک کار می کند و با لمس درب آن باز شدن و بعد از لمس مجدد بسته می شود. قیمت این فرچه که در زمستان امسال روانه بازار می شود ۴۰ دلار است.

منبع: بیتوته

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

تاثیرات افکار منفی

تاثیرات افکار منفی بر بدن و عوارض خطرناک آن

آیا شما می دانستید که هر کدام از احساسات شما باعث ترشح مواد شیمیایی خاصی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.