واکسن کرونا

دسترسی انگلیس به ۹۰ میلیون دوز واکسن کرونا

دولت انگلیس برای محافظت از مردمش در برابر ویروس کووید ۱۹، اقدام به تهیه ۹۰ میلیون دوز واکسن کرونا با همکاری سه ابر شرکت دارویی کرد.

فراخوان داوطلبان برای تست واکسن کرونا

به گزارش سایت روزاندیش به نقل از بهداشت نیوز : دولت انگلیس طی فراخوانی از داوطلبان خواست تا با ثبت نام در سایت NHS این کشور را در دسترسی سریعتر و آسان‌تر به واکسن کارآمد و موثر کرونا یاری کنند.

علاوه بر این راه‌های درمان بیماری از طریق آنتی بادی‌های خنثی کننده کروناویروس جدید برای محافظت از کسانی که نمی‌توانند واکسن دریافت کنند، لحاظ شده است. این دوز‌ها با همکاری سه ابرشرکت دارویی از جمله شرکت فایزر فراهم شده است.

سرعت بخشیدن به کشف واکسن ایمن

هدف دولت انگلیس این است که تا ماه اکتبر ( اوایل مرداد و شهریورماه) پانصد هزار نفر برای مشارکت در مطالعات واکسن در مقیاس بزرگ در سراسر انگلیس ثبت نام کنند. گفته می‌شود اگر هزاران نفر ثبت نام کنند، به دانشمندان و محققان کمک می‌کند تا اثربخشی هر واکسن را بهتر بشناسند و تلاش‌ها را برای کشف یک واکسن ایمن و کارآمد سرعت بخشند. این کشور همچنین با شرکت ZOE، همکاری می‌کند تا به بررسی همه مطالعات واکسن و تبلیغ رجیستری NHS بپردازد.

آلوک شارما وزیر توسعه بین‌الملل انگلیس در این باره گفت: یافتن واکسن موثر یک تلاش جهانی است و ما تمام تلاش خود را برای حصول اطمینان انجام می‌دهیم تا هر چه سریعتر مردم به یک واکسن کرونای ایمن و مؤثر دست یابند.

مردم می‌توانند نقش خود را در تحقیقات واکسن از طریق ثبت‌نام در سامانه تحقیقات واکسن NHS ایفا کنند. با ثبت نام و شرکت در مطالعات مهم بالینی، می‌توانیم با همکاری یکدیگر جستجوی واکسن را تسریع کرده و زودتر به این بیماری همه گیر پایان دهیم.

پروفسور کریس ویتی رئیس انستیتوی ملی تحقیقات بهداشت (NIHR) انگلیس از مردم خواست که به عنوان داوطلب ثبت نام کنند.

او ضمن تشکر از تمایل بیماران کووید ۱۹ برای شرکت در مطالعات درمانی، اظهار کرد: ما از این طریق توانستیم درمان‌های موثر و غیر موثر را شناسایی کنیم که این امر در ارتقاء بهبود مراقبت از بیماران در سطح جهان تاثیر داشته است. اکنون که چندین واکسن امیدوارکننده در حال توسعه وجود دارد، ما باید دوباره فراخوانی داشته باشیم تا دریابیم که کدام یک از واکسن‌های بالقوه، موثرترین است.

واکسن کرونا

منبع: باشگاه خبرنگاران

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

خصوصیات گربه‌ها

حقایقی جالب در مورد خصوصیات گربه‌ها

گربه‌ها موجوداتی بازیگوش و دوست داشتنی هستند در این مطلب حقایق شگفت انگیزی درباره  خصوصیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.