خانه / زببایی و آرایشی / لیفت و لمینت مژه و تفاوت این دو با هم
لیفت و لمینت مژه

لیفت و لمینت مژه و تفاوت این دو با هم

یکی از بهترین آرایش هایی که میتوانند به چشم شما زیبایی خاصی ببخشد آرایش چشم مخصوصا آرایش مژه می باشد. امروزه اکثر بانوان به دنبال داشتن مژه هایی بلند و تیره و فر می باشند. از جمله روش های زیبایی مژه لیفت و لمینت و رنگ مزه است.

اگر از جمله افرادی هستید که تفاوتی بین لیفت و لمینت و رنگ مژه قائل نیستید حتما در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

لمینت مژه وتفاوت آن با رنگ مژه

اگر توجه کرده باشید همه رنگ مژه و لمینت را یکی میدانند. این اصطلاح که میگویند رنگ مژه یا لمینت اشتباه است. این ها دو مبحث متفاوت هستند.

لمینت به معنای ضخیم کردن مژه می باشد و چون مواد لمینت مشکی می باشد ظاهرا مژه ها مشکی تر هم می شوند. پس ضخیم و درشت میشوند در نتیجه مژه ها یک مقداری ار حالت طبیعی خشک تر هم می شوند. برای لمینت روی خود مژه یک لایه قرار میگیرد که ضخیمش می کند که همراه با رنگ مشکی است ولی رنگ مژه نیست چون رنگ مژه مانند رنگ مو می باشد که وارد ساختار مو می شود.

پولک های مو باز می شوند رنگ نفوذ می کند وارد خود مو می شود. مانند رنگ موی سر که وارد خود مو می شود و با شستشو پاک نمی شود. رنگ مژه هم داخل مژه می رود و با لمینت فرق می کند. لمینت مشکی کردن است اما با یک لایه رنگ مشکی که روی مژه قرار میگیرد ولی رنگ مژه داخل خود مژه نفوذ میکند و در ضخامت مژه تغییری ایجاد نمیکند.

 تفاوت لیفت و لمینت مژه

لیفت مژه به معنای فر و حالت دار کردن مژه می باشد. لمینت اصلا مژه را فر نمی کند ولی در همان حالتی که مژه ها هستند ضخیمتر میشوند. اگر مژه خودش کمی حالت فر داشته باشد چون رنگ مشکی استفاده می شود و مژه را بلندتر می کند به صورت خودکار مژه فرتر دیده می شود.

مواد فر مژه یا لیفت مژه:

تغییری در رنگ مژه ایجاد نمیشود و کلا با رنگ مژه و لمینت مژه زمینه متفاوتی دارد و فقط مژه را فر میکند.

اگر قصد انجام لیفت و لمینت را با هم دارید باید ابتدا لیفت مژه را انجام دهید سپس بعد از گذشت  دو روز باید لمینت انجام شود. دقت شود که نباید لیفت و لمینت متوالی در یک روز انجام شود.

اگر ابتدا لمینت انجام دادید دیگر امکان لیفت مژه نیست زیرا مژه خشک شده است و رنگ مژه روی آن را گرفته است و اگر مواد لیفت مژه به آن برسد مواد لمینت را خراب میکند و آن را به طور کامل ازبین میبرد.

برای استفاده از مواد لمینت حتما باید از ست مخصوص لمینت مژه استفاده شود زیرا اگر برای لمینت قبل استفاده از مواد لمینت پرایمر آن را استفاده نکنید و بعد لمینت فیکس آن را نزنید موتد لمینت روی مژه مشتری به خوبی باقی نماند.

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

فواید وازلین

فواید وازلین برای پوست

از وازلین همچنین می توان برای مرطوب کردن پوست بدن استفاده کرد. برای این کار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.