آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام

 آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام

تغییر شماره تلفن در تلگرام

یکی دیگر از خصوصیات تلگرام تغییر شماره تلفنی است که با آن  در تلگرام ثبت نام کرده‌اید. ممکن است بعد از مدتی کار با تلگرام مایل نباشید با تلفنی که ابتدا ثبت نام کرده‌اید در آن فعالیت کنید یا مثلا قصد واگذاری یا فروش خط تلفن‌تان دارید یا سیم کارت جدید دیگری خریداری کرده‌اید و مایلید با آن شماره در تلگرام فعالییت نمایید.

  تلگرام برای چنین مواقعی تنظیم کوچکی دارد که با آن می‌توانید طی چند مرحله کوتاه شماره ثبت‌شده در اکانت تلگرامی خود را تغییر دهید و تمام اطلاعات اکانت تلگرام خود را از قبیل چت‌ها، عکس‌ها و فیلم‌ها به شماره جدید انتقال  دهید.
توجه کنید که با تغییر شماره تلفن در تلگرام، شماره قبلی شما به طور کلی از تلگرام حذف می‌شود. همچنین مخاطبین شما از شماره جدیدتان نیز باخبر می‌شوند و می‌توانند شماره‌تان را ببینند                                       .

روش تغییرشماره تلفن در تلگرام

برای تغییر شماره تلفن در تلگرام، ابتدا تلگرام را باز کنید و وارد Settings شوید. در صفحه‌ای که مشاهده می‌کنید، شماره تلفن شما معلوم است که باید آن را لمس کنید. حالا Change Number را لمس کنید. در صفحه‌ای که مشاهده می‌کنید باید شماره جدید را وارد کنید و سپس کد فعالسازی‌ را که تلگرام به شماره جدیدتان فرستاده وارد کنید. خواهید دید که تلگرام شما روی شماره جدید به همراه تمام محتویات آن انتقال می‌یابد.

امید واریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

تنظیم: سایت روز اندیش

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.