سایت کلیکی Emeraldbux

سایت کلیکی خارجی Emeraldbux سایتی با درآمد بالا

سایت کلیکی Emeraldbux یک سیستم هوشمند تبلیغاتی است که با ارائه تبلیغات کلیکی نقش واسط میان ارائه دهندگان آگهی و بینندگان آگهی را ایفا میکند.ثبت نام و ورود به حساب شما. برای نمایش تبلیغات از منو روی کسب درآمد کلیک کنید.

سایت‌های کلیکی جزو سایتهایی می باشند که به ازای مشاهده تبلیغات و انجام مینی جاب ها به شما پول پرداخت می کنند.دقت کنید سایتهای زیادی در زمینه کسب درآمد از کلیک فعال هستند که در این میان تعداد کلاهبرداران کم نیستند. سعی کنید قبل از شروع فعالیت در هر سایتی از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید

برای ثبت نام کلیک کنید

کسب درآمد از سایت کلیکی Emeraldbux

در این سایت با مشاهده آگهی‌ها  می‌توانید روزانه سه ونیم یورو درآمد کسب کنید.

روی یک تبلیغ کلیک کنید و منتظر بمانید تا نوار بارگیری کامل شود. موجودی شما اعتبار می یابد! بعد از دیدن آگهی باید پیام موفقیت آمیز بودن را دریافت کنید.

به محض رسیدن مانده حساب خود به آستانه خاصی ، می توانید درخواست پرداخت کنید.

این سایت نیاز به سرمایه گذاری ندارد و هر گاه ۱۰۰ آگهی را ببینید و ۱۰ زیرمجموعه داشته باشید می‌توانید درآمد خود را برداشت کنید.

برای زیر مجموعه گیری لینک زیر مجموعه گیری خود را که در قسمت حساب کاربری در منو سمت چپ، گزینه بنرها موجود است برای دوستان وآشنایان بفرستید و بعد از داشتن ۱۰ زیر مجموعه برداشت کنید.

برای ثبت نام کلیک کنید

توصیه:

این مطلب صرفا جهت معرفی سایت می‌باشد و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال عملکرد و اعتبار این سایت نداریم.لذا توصیه می‌شود از سرمایه گذاری در این سایت و یا هر سایت دیگری تا زمانی که اعتبار آن برای خودتان ثابت نشده پرهیز کنید.

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

سایت رنک ایرانی

سایت رنک ایرانی و کسب درآمد بدون سرمایه گذاری

سایت رنک ایرانی یک سامانه افزایش بازدید و بهبود رنک است کهویژگی‌های زیادی دارد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.