کانفوتیک

کانفوتیک سایت کلیکی ایرانی معتبر با نماد اعتماد

سایت‌های کلیکی جزو سایتهایی می باشند که به ازای مشاهده تبلیغات و انجام مینی جاب ها به شما پول پرداخت می کنند.دقت کنید سایتهای زیادی در زمینه کسب درآمد از کلیک فعال هستند که در این میان تعداد کلاهبرداران کم نیستند. سعی کنید قبل از شروع فعالیت در هر سایتی از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.در ادامه سایت کلیکی کانفوتیک را به شما معرفی می‌کنیم که یک سایت کلیکی  معتبر  در این زمینه و دارای نماد اعتماد  می‌باشد.

برای عضویت کلیک کنید

کسب درآمد از سایت ایرانی کانفوتیک

کانفوتیک یک سایت کسب درآمد ایرانی جدید است که به تازگی فعالیت خود راشروع کرده است. شما بعد از ثبت نام در این سایت و تایید شماره موبایلتان از طریق پیامک می‌توانید با دیدن تبلیغات و جذب زیر مجموعه کسب درامد داشته باشید. در حال حاضر بعد از ثبت نام ۱۰۰۰ تومان به موجودی شما به عنوان هدیه ثبت نام اضافه می‌شود و همچنین یک مسابقه جذب زیر مجموعه هم در سایت در حال برگزاری است. هم‌چنین در این سایت می‌توانید سهام با سود بسیار خوب بخرید که سود سهام روزانه به حساب شما واریز می‌شود و آخر دوره هم اصل پول به حساب شما واریز خواهد شد.

با مشاهده آگهی | انجام وظایف روزانه | تبلیغات | امتیازات
انواع سرمایه گذاری | مسابقات | جشنواره | بازی | سرگرمی وغیره درآمد کسب کنید.

مشاهده صفحات تبلیغی،جذب اعضای تازه با لینک مخصوص عضوگیری خود،شرکت در مسابقه زیرمجموعه گیری،سرمایه گذاری در بخش تبلیغات و طرح های ویژه آن در آتیه و جشنواره های مختلف و شگفت انگیز مناسبتی و فصلی و مشارکت در برنامه های دیگر که سودآوری حلال و قانونی خواهد داشت می تواند باعث کسب درآمد روزانه هفتگی و ماهیانه برای کاربران گرامی گردد

برای عضویت کلیک کنید

عضویت رایگان

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

سایت آرون تاو

سایت کلیکی ایرانی آرون تاو دارای نماد اعتماد

سایت‌های کلیکی جزو سایتهایی می باشند که به ازای مشاهده تبلیغات و انجام مینی جاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.