خانه / سینما و تلویزیون / پردرآمدترین بازیگران زن جهان در سال ۲۰۱۷ و۲۰۱۶ چه کسانی هستند؟
پردرآمدترین بازیگران زن

پردرآمدترین بازیگران زن جهان در سال ۲۰۱۷ و۲۰۱۶ چه کسانی هستند؟

بازیگران هالیوود برای ایفای نقش در فیلم ها سختی های زیادی را متحمل می شوند؛ از وزن زیاد و کم کردن‌های دیوانه وار تا عوض کردن سبک زندگی که گاهی بیماری روحی و جسمی و حتی مرگ بازیگر را در پی دارد. از این رو جای تعجب ندارد که بازیگران با توجه به استعداد و مقبولیت خود دستمزدهای هنگفتی دریافت کنند. در این میان بازیگران زن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای حضور در هر فیلمی به اقتضای شرایط دستمزد سنگینی درخواست می کنند که آن‌ها را گاه از همکاران مرد خود نیز از نظر دستمزد بالاتر می‌برد. در ادامه شما رابا پردرآمدترین بازیگران زن در سال ۲۰۱۷  که بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند آشنا خواهیم کرد.

پردرآمدترین بازیگران زن جهان در سال ۲۰۱۷

۱۰- ایمی آدامز: ۱۱٫۵ میلیون دلار

 ایمی آدامز

ایمی آدامز با ۱۱٫۵ میلیون دلار دستمزد در سال گذشته میلادی در مکان دهم پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود از لحاظ دستمزد بازی در فیلم قرار دارد. این بازیگر جوان و سرشناس که پنج بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است سال گذشته نیز نقش شخصیت لوییز لین را در کامیک های دنیای دی سی تکرار کرد. وی علاوه بر دریافت دستمزد خوب برای حضور در فیلم ها و گرفتن درصدی از فروش فیلم، با سود بردن از تبلیغات تجاری توانسته دریافتی خود را در طول سال به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.. سال ۲۰۱۶ ایمی آدامز با ۱۵٫۵ میلیون دلار دستمزد در رتبه ی هفتم بازیگران زن هالیوودی که بیشترین دستمزد را دریافت کرده اند قرار داشت.

۹- جولیا رابرتز: ۱۲ میلیون دلار

جولیا رابرتز
همکاری مجدد او با جورج کلونی در فیلم «هیولای پول» (Money Monster’) شاید یک موفقیت سینمایی نبود اما بار دیگر او را وارد لیست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود از جهت دریافت دستمزد نمود. در این میان جولیا رابرتز دوست داشتنی با بازی در فیلم «شگفتی» (Wonder’) و درآمدهای دیگر در زمینه مد و لباس و قراردادهایی که در این زمینه دارد توانست درآمد سالانه خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.جولیا رابرتز با دستمزد تقریبی ۱۲ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ در رتبه نهم فهرست ما قرار دارد.

۸- کیت بلانشت: ۱۲ میلیون دلار

کیت بلانشت
این بازیگر استرالیایی در سال گذشته میلادی بار دیگر به فهرست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود بازگشت. این بازیگر سرشناس بارها نامزد دریافت جوایز اسکار، بفتا و گلدن گلوب شده و بارها نیز توانسته این جوایز را بدست آورد به طوری که در زمینه کسب جوایز و عناوین چیزی در کلکسیون او کم نیست. آخرین باری که وی باعث شد منتقدان به تمجید از او بپردازند برای بازی در فیلم «کارول» (Carol) در سال ۲۰۱۵ بود. او در سال ۲۰۱۷ فیلم ابرقهرمانی «ثور: رگناروک» را در گیشه داشت که مطمعناً برای حضور در آن دستمزد خوبی نیز دریافت کرده است. البته بلانشت در سال ۲۰۰۹ نیز عنوان پردرآمدترین بازیگر هالیوودی را نیز بدست آورد.

۷- شارلیز ثرون: ۱۴ میلیون دلار

  شارلیز ثرون
شارلیز ثرون با ۱۴ میلیون دلار دستمزد در رتبه ی هفتم پردرآمدترین بازیگران زن سال ۲۰۱۷ میلادی قرار دارد. او همیشه علاوه بر فیلم های بزرگ و شناخته شده در فیلم های معمولی تری نیز بازی می کند و معمولاً فیلم هایی که در آن ها حضور می یابد با موفقیت در گیشه همراه می شوند. او در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ نقش ملکه ریونا را به ترتیب در فیلم های «سفید برفی و مرد شکارچی» (Snow White and the Huntsman) و «مرد شکارچی: نبرد زمستان» (The Huntsman: Winter’s War) بر عهده داشت. در سال ۲۰۱۶ مجله تایم نام وی را در میان موثرترین شخصیت های سال قرار دارد.

۶- اما واتسون: ۱۴ میلیون دلار

اما واتسون
اما واتسون یکی از تازه واردهای فهرست پردرآمدترین زنان هالیوود است. وی در سال ۲۰۱۷ در فیلم های «دیو و دلبر» (Beauty and the Beast) و «حلقه» (The Circle) حضور داشت. اگر چه فیلم دوم او مورد استقبال تماشاگران و منتقدان قرار نگرفت اما فیلم لایو اکشن «دیو و دلبر» با ۱٫۲۶ میلیون دلار فروش یکی از پرفروش ترین فیلم های سال و تمام دوران لقب گرفت که هم در شهرت این بازیگر نقش زیادی داشته و هم در ادامه باعث بالا رفتن دستمزد و انتخاب شدنش برای فیلم های بزرگ تر خواهد شد.

۵- میلا کونیس: ۱۵٫۵ میلیون دلار

 Ù…یلا کونیس
میلا کونیس بازیگر تازه کاری است که توانسته با ۱۵٫۵ میلیون دلار دستمزد در سال گذشته میلادی در میان پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار بگیرد. بعد از موفقیت فیلم کمدی «مادران بد» (Bad Moms) باید شاهد حضور او در فیلم های شناخته شده تری باشیم. او در زمینه ی تبلیغات برای جواهرات و نوشیدنی های مشهور نیز فعال بوده و دستمزد خوبی دریافت می کند.

۴- ملیسا مک کارتی: ۱۸ میلیون دلار

 Ù…لیسا مک کارتی
ملیسا مک کارتی که بازیگر و مدلی شناخته شده است با ۱۸ میلیون دلار دستمزد در سال ۲۰۱۷ میلادی در رتبه ی چهارم پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار گرفته است. او برای بازی در بازسازی «شکارچیان روح» (Ghostbusters) دستمزدی هشت رقمی دریافت کرد. در خارج از حوزه سینما نیز وی توانسته با راه اندازی خط تولید لباس خود درآمد خوبی داشته باشد. بر اساس ادعای مجله فوربس وی در سال ۲۰۱۵ نیز در رتبه ی سوم پردرآمد ترین بازیگران زن هالیوود بوده و در سال ۲۰۱۶ نیز رتبه ی دوم این فهرست را در اختیار داشت.

۳- جنیفر لارنس: ۲۴ میلیون دلار

 Ø¬Ù†ÛŒÙØ± لارنس
جنیفر لارنس در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در صدر فهرست پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار داشت اما در سال گذشته میلادی به رتبه ی سوم نزول کرد. اما حتی بدون وجود فیلم های «عطش مبارزه» (Hunger Games) نیز توانسته دستمزد خوبی برای حضور در فیلم های «مادر!» (Mother!) و «گنجشک سرخ» (Red Sparrow) دریافت کند و تبلیغات برای کمپانی دیور نیز بر درآمد او در سال ۲۰۱۷ افزوده است.

 ۲- جنیفر آنیستون: ۲۵٫۵ میلیون دلار

جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون سال گذشته میلادی با ۲۵٫۵ میلیون دلار درآمد در رتبه ی دوم پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود قرار گرفت. ستاره سابق سریال دیدنی و مشهور «دوستان» (Friends) با حضور مداوم در فیلم های بی سر و صدا و معمولی مانند «پرندگان زرد» (The Yellow Birds) به درآمدزایی خود در هالیوود ادامه می دهد. با این وجود بخش زیادی از درآمد سالانه او از طریق تبلیغات مختلف به خصوص تبلیغات خطوط هوایی امارات بدست می آید.

 ۱- اما استون: ۲۶ میلیون دلار

اما استون

اما استون تنها با ۲۸ سال سن توانست در سال گذشته میلادی در صدر پردرآمدترین بازیگران زن هالیوودی قرار بگیرد. این بازیگر برنده جایزه اسکار که اوایل سال میلادی در فیلم «لا لا لند» (La La Land) درخشید بخش زیادی از درآمد خود را برای همین فیلم دریافت کرد. این فیلم با بودجه ای ۳۰ میلیون دلاری بیش از ۴۴۵٫۳ میلیون دلار فروش داشته و چندین جایزه اسکار را نیز به خانه برد. هر ساله بر دستمزد این بازیگر جوان هالیوودی و درصدی که از فروش کلی فیلم دریافت می کند افزوده می شود و این رویه بدون شک در سال آینده میلادی نیز ادامه خواهد داشت.

در رتبه های بعدی این فهرست نیز بازیگرانی مانند دیپیکا پادوکون، اسکارلت جوهانسون و فان بینگ بینگ قرار دارند که برخلاف سال های گذشته نتوانستند در این فهرست جایی داشته باشند که هر کدام از آن ها دستمزدی پایین تر از ۱۱٫۵ میلیون دلار داشتند.

پردرآمدترین بازیگران زن جهان در سال ۲۰۱۶

در سال ۲۰۱۶ لیست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوودی به ترتیب زیر بود که سال ۲۰۱۷ دچار تغییرات زیادی شد.

۱-جنیفر لارنس (۴۶ میلیون دلار)

۲- ملیسا مک کارتی (۳۳ میلیون دلار)

۳- اسکارلت جوهانسون (۲۵ میلیون دلار)

۴- جنیفر آنیستون (۲۱ میلیون دلار)

۵- فان بینگ بینگ (۱۷ میلیون دلار)

۶- شارلیز ثرون (۱۶٫۵ میلیون دلار)

۷- ایمی آدامز (۱۳٫۵ میلیون دلار)

۸- جولیا رابرتز (۱۲ میلیون دلار)

۹- میلا کونیس (۱۱ میلیون دلار)

۱۰- دیپیکا پادوکون (۱۰ میلیون دلار)

منبع:نارون

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

فخری خوروش

بیوگرافی فخری خوروش بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر

فخری خوروش متولد ۱۳۰۹ در کرمانشاه بازیگر تئآتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است.ذر این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.