پایتخت 6

پایتخت ۶ به دلیل شیوع کرونا ناتمام می‌ماند

پایتخت ۶ با واکنش‌های متفاوتی از سوی مخاطبان همراه بود و نظرات مثبت و منفی متفاوتی در باره آن منتشر شد. سانسور بعضی از صحنه‌ها و دیالوگ‌ها از سوی صدا و سیما بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت و حتی با اعتراض بازیگران و عوامل تولید همراه شد.محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتمای نوشت:میان پایتخت ما و پایتختی که می‌بینید تفاوت از زمین تا آسمان است.

ناتمام ماندن پایتخت ۶

سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت می‌گوید که آن‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا در مازندران و تهران نتوانسته‌اند صحنه‌های قسمت پایانی این فصل را فیلمبرداری کنند و بنابر این پایتخت ۶ در نوروز ۱۳۹۹ به پایان نمی‌رسد.

او با اشاره با اینکه فیلمبرداری بخش‌های عمده این فصل در ماه‌های پایانی سال گذشته همزمان با اوج گیری شیوع کرونا در ایران انجام شد تاکید کرد که آن‌ها تمام اصول بهداشتی را رعایت کردند و هیچیک از بازیگران و عوامل تولید به این بیماری مبتلا نشده‌اند

اما در نهایت شرایط بحرانی در مازندران پروژه را به تعطیلی کشاند و آنها نتوانستند برخی از صحنه‌های قسمت آخر را ضبط کنند.

سیروس مقدم افزود : انشاالله در اولین روزی که وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام وضعیت عادی نمودند، تیم پایتخت گِرد هم جمع شده و فینال را ساخته و در یکی از اعیاد مثل عید فطر و یا … به محضر مردم عزیز تقدیم می کنند.

وی در پایان اضافه کرد: این مژده را به مخاطبان «پایتخت ۶» می دهم که قسمت های پایانی مثل همیشه با قدرت، مفرح و جمع شدن دوباره خانواده گِرد هم انجام می پذیرد. در پایان از صبر و حوصله و همراهی و سعه صدر مدیران تلویزیون، دولتمردان و مردم عزیز سپاسگزارم.

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

فیلیمو

فیلیمو (filimo) سینمای خانگی آنلاین

طی دهه های گذشته تاثیر سینما و تلویزیون در زندگی بشر به شکل فزاینده‌ای رو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.